„Žalgirio“ organizacija – tai organizacija, vienijanti visas įmones ir prekės ženklus, veikiančius Kauno „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos struktūroje. Kauno „Žalgirio“ krepšinio ir futbolo klubai, „Žalgirio“ arena, „Žalgirio“ Garbės Klubas ir arenoje veikiantis restoranas „Sala“ yra vieningos organizacijos elementai. Visi kartu turime vieną misiją, vadovaujamės tomis pačiomis vertybėmis ir siekiame tų pačių strateginių tikslų.

„Žalgirio“ organizacijos vizija

Nuolat tobulėjanti, auginanti ir pasaulį keičianti sporto ir laisvalaikio organizacija!

„Žalgirio“ organizacijos misija

AKIMIRKOS, KURIOS IŠLIEKA

Esame veržli organizacija, kuri siekia pripildyti žmonių gyvenimus akimirkomis, kurios išlieka kaip geriausi prisiminimai. Dirbame tam, kad užpildytume laisvalaikį prasmingais momentais bei kurtume bendruomenę, kurią vienija bendras tikslas ir bendras jausmas mėgiamam sportui, artistui, muzikai ar iniciatyvai.

„Žalgirio“ organizacijos vertybės

LYDERYSTĖ

Drąsiai imamės iniciatyvos, savo pavyzdžiu įkvepiame kitus ir prisiimame atsakomybę už idėjų įgyvendinimą.  Mes nuolat tobulėjame, esame imlūs naujovėms ir įgyvendiname pažangias idėjas, kad visada būtume žingsniu priekyje. Tikime tuo, ką darome ir dirbame su užsidegimu kiekvieną dieną.

PROFESIONALUMAS

Dirbame atsakingai, sprendimus priimame įvertindami jų poveikį įmonei, darbuotojams, partneriams, visuomenei ir aplinkai. Dirbdami vadovaujamės tik aukščiausiais verslo etikos standartais, sąžiningai ir kokybiškai atliekame savo pareigas.

KOMANDINIS DARBAS

Dirbdami kartu, mes gerbiame kitų nuomonę, padedame vieni kitiems, dalijamės patirtimi ir laikomės duoto žodžio, kad pasiektume bendrą tikslą. Visa tai darome su šypsena ir gera emocija.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos