Patogiausios vietos geriausiems įspūdžiams!

RAMIRENT Premium klubas – tai atskira erdvė „Žalgirio“ arenos salėje, į kurią galima patekti tik su klubo abonementu arba bilietu. Mėgaukitės renginiu patogiai įsitaisę prie staliuko ar tribūnose. Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira rūbine, pasimėgaukite tik klubo nariams skirto baro paslaugomis bei asortimentu. Nustebinkite klientus ar partnerius išskirtinėmis vietomis „Žalgirio“ arenoje!

RAMIRENT Premium klube įrengta 14 dviviečių staliukų bei 30 vietų prie baro. Klube taip pat yra 380 sėdimų vietų patogiose kėdėse sektoriuose.

Kaip apsilankyti RAMIRENT Premium klube?

  • Į krepšinio rungtynes bilietus klubo sektoriuose galite įsigyti internetu arba arenos kasoje, norėdami sėdėti prie staliuko arba baro susisiekite su mumis el paštu: bilietai@zalgiris.lt.
  • Į kitus renginius bilietus galima įsigyti iš renginio bilietų platintojo, kuris nurodytas prie norimo renginio aprašymo mūsų svetainėje.

Jums pageidaujant, galima pateikti išankstinį užsakymą maistui ir gėrimams el. paštu info@baras11.lt, taip pat informuokite, ar bus reikalinga PVM sąskaitą-faktūra. Atsiskaityti galėsite tiek baro kasoje, tiek pavedimu.

Informacija

Darbo laikas

Arenos renginių metu

Subalansuota

Išskirtinės vietos Jūsų patogumui!

Išankstinis vakarienės užsakymas

Dėl išankstinės vakarienės užsakymo susisiekite info@baras11.lt

Atsiskaitymo būdai

Banko kortelėmis ir pavedimu (susisiekus info@baras11.lt ir sudarius sutartį)

Vieta arenos plane

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos