Patogiausios vietos geriausiems įspūdžiams!

RAMIRENT Premium klubas – tai atskira erdvė „Žalgirio“ arenos salėje, į kurią galima patekti tik su klubo abonementu arba bilietu. Mėgaukitės renginiu patogiai įsitaisę prie staliuko, lounge zonoje ar salės vietoje. Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira rūbine, pasimėgaukite tik klubo nariams skirto baro paslaugomis bei asortimentu. Nustebinkite klientus ar partnerius išskirtiniu aptarnavimu „Žalgirio“ arenoje!

RAMIRENT Premium klube įrengta 14 dviviečių staliukų bei 30 vietų prie baro. Baro personalas Jūsų maisto bei gėrimų užsakymus priims ir pristatys tiesiai į Jūsų vietas prie staliuko ar baro. Klube taip pat yra 380 sėdimų vietų patogiose kėdėse sektoriuose. Prieš įsitaisant savo vietose salėje atsipalaiduokite klubo lounge zonoje.

Kaip apsilankyti RAMIRENT Premium klube?

  • Į krepšinio rungtynes bilietus klubo sektoriuose galite įsigyti internetu, norėdami sėdėti prie staliuko arba baro susisiekite su mumis el paštu: tickets@zalgiris.lt
  • Į kitus renginius bilietus galima įsigyti iš renginio bilietų platintojo, kuris nurodytas prie norimo renginio aprašymo mūsų svetainėje.

Jums pageidaujant, galima pateikti išankstinį užsakymą maistui ir gėrimams el. paštu vrg142@vici.eu, taip pat informuokite, ar bus reikalinga PVM sąskaitą-faktūra. Atsiskaityti galėsite tiek baro kasoje, tiek pavedimu.

Informacija

Darbo laikas

Arenos renginių metu

Staliukų rezervacija

+370 620 71846

vrg142@vici.eu

Tik lounge zonoje (turint bilietą Premium klube)

Atsiskaitymo būdai

Grynais, banko kortelėmis ir pavedimu

Išankstinis vakarienės užsakymas

Išankstinės vakarienės meniu rasite čia.

Vieta arenos plane

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi