Svarbu!

Didžiųjų renginių metu prie „Žalgirio“ arenos esančios automobilių stovėjimo aikštelės užtveriamos ir jomis naudotis gali tik akredituoti organizatoriai, renginių dalyviai, autobusai, VIP ložių nuomininkai ir ribotas skaičius renginių lankytojų, kurie yra iš anksto nusipirkę parkavimo leidimą renginiui „ADC parking“ sistemoje. Todėl rekomenduojame į renginius atvykti viešuoju transportu.

Atvykimas viešuoju transportu

Siekiant išvengti spūsčių skatiname atvykti į „Žalgirio“ areną viešuoju transportu. Atvykę į Kęstučio gatvėje esančias stoteles „Gedimino g.“, „Studentų skveras“ arba Vytauto prospekte esančią stotelę „Griunvaldo g.“ areną pėsčiomis pasieksite per 5-10 minučių.

Po didžiųjų renginių tiesiai nuo „Žalgirio“ arenos namo parveš specialūs viešojo transporto maršrutai, žymimi „ŽA“. Siūloma pasinaudoti šešiais autobusų maršrutais, žymimais „ŽA2“, „ŽA3“, „ŽA4“, „ŽA5“, „ŽA6“ ir „ŽA7“, kurie po renginių vyksta į skirtingus miesto mikrorajonus. Kelionė „ŽA“ maršrutų autobusais kainuoja tiek pat, kiek kelionė įprastais viešojo transporto maršrutais, juose galioja įprastiniai e. bilietai.

„Žalgirio“ arenos viešojo transporto schema (reikalinga Adobe Reader programinė įranga)

Atvykimas taksi

Taksi automobiliai renginių metu į „Žalgirio“ arenos aikštelę privažiuoti galimybės neturi. Ne renginių metu privažiuoti prie arenos galima, jei vežėjas turi „ADC parking“ programėlę su susieta banko kortele ir priskirtu atitinkamu automobilio valstybiniu numeriu. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

arenos-planas_LT

 

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos