Prieš atvykstant į renginį „Žalgirio“ arenoje kviečiame susipažinti su 2018 m. gegužės 4 d. atnaujintomis ir iki šiol galiojančiomis „Žalgirio“ arenos taisyklėmis bei 2021 m. balandžio 28 d. atnaujintomis ir iki šiol galiojančiomis COVID-19 prevencijos taisyklėmis. Jei turite pastabų, prašome susisiekti info@zalgirioarena.lt.

Kviečiame susipažinti su arena ir pasinaudoti jos teikiamomis paslaugomis. Primename, jog arenos durys prieš renginius atveriamos likus 1,5 – 2 val., tad kviečiame atvykti anksčiau ir smagiai praleisti laiką!

Nuliniame arenos aukšte yra įsikūręs nuolat veikiantis restoranas „SALA“, amfiteatras bei parodų erdvė. Iš nulinio aukšto pateksite į arenos sėdimą/stovimą parterį.

Pirmame arenos aukšte, kur yra pagrindinis arenos įėjimas, lankytojai gali patekti į sektorius nuo 101 iki 136, užsukti į barą „Baras 11“, kavinę bei užkandines. Pirmame arenos aukšte įkurtas Arenos klubas su atskiru baru, rūbine, tualetu ir terasa klubo nariams – metinių arenos abonementų turėtojams.

Antrame arenos aukšte įkurtos VIP ložės ir ložės renginiams, „Hennessy“ viskio baras.

Trečiame arenos aukšte lankytojai gali patekti į sektorius nuo 301 iki 344, koridoriuose veikia užkandinės.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi