Prieš atvykstant į renginį „Žalgirio“ arenoje kviečiame susipažinti su 2023 m. spalio 26 d. atnaujintomis ir iki šiol galiojančiomis „Žalgirio“ arenos taisyklėmis. Jei turite pastabų, prašome susisiekti info@zalgirioarena.lt.

Kviečiame susipažinti su arena ir jos teikiamomis paslaugomis. Primename, jog arenos durys prieš renginius atveriamos likus 1,5 – 2 val., tad atvykite anksčiau ir smagiai praleisite laiką!

Nuliniame arenos aukšte yra įsikūręs restoranas „SALA“, SDG amfiteatras ir parodų erdvė. Iš nulinio aukšto pateksite į arenos sėdimą/stovimą parterį.

Nuliniame aukšte taip pat veikia rūbinė, kur galite palikti saugoti savo paltą ar striukę, o kitus daiktus galite atiduoti į saugyklą. Rūbinės kaina – 2 Eur, spintelės saugykloje kaina – 2 Eur.

Pirmame arenos aukšte, kur yra pagrindinis arenos įėjimas, lankytojai gali patekti į sektorius nuo 101 iki 136, užsukti į „ TOP SPORT Baras 11“, „Alita“ barą bei užkandines. Čia taip pat įkurti „Audi“ klubas su atskiru baru, rūbine, tualetu ir terasa klubo nariams bei „Ramirent Premium“ klubas su lounge zona, atskiru baru ir rūbine. Šiuose klubuose galima įsigyti ir metinius arenos abonementus į Kauno „Žalgirio“ namų rungtynes.

Antrame arenos aukšte įkurtos VIP ložės ir ložės renginiams, „Kimbo“ baras.

Trečiame arenos aukšte lankytojai gali patekti į sektorius nuo 301 iki 344, koridoriuose veikia greito maisto barai.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos