Automobiliui

Ne renginių metu. „Žalgirio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje savo transporto priemonę nemokamai trims valandoms galima palikti ne renginių metu, tačiau tam reikia išmaniajame telefone būti įsidiegus „ADC parking“ programėlę ir susiejus ją su banko kortele bei automobilio valstybiniu numeriu. Neturintiems programėlės „Žalgirio“ arenos užtvarai nepakils. Po trijų nemokamų valandų, už kiekvieną papildomą valandą, miesto parkavimo rinkliavai nuskaitoma po 1 eurą.*

Renginių metu. Jų metu parkavimo laikas įvedamas dar likus 3 valandoms iki renginio pradžios (t.y., jei Eurolygos rungtynės prasideda 20 val., tai renginio parkavimo pradžia – 17 val.). Nuo to momento iki pat renginio pabaigos, parkavimo kaina yra fiksuota, o ne valandinė ir svyruoja nuo 3 iki 20 eurų renginiui. Automobilių parkavimo leidimą renginiui galima įsigyti „ADC parking“ sistemoje.

* Jei automobilį „Žalgirio“ arenos aikštelėje pastatėte dienos metu, bet nespėjate pasiimti iki kol pradedamas skaičiuoti renginio laikas (3 val. iki renginio), galimi du variantai. Pirmasis: prasidėjus renginio laikui bus skaičiuojamas didesnis mokestis – 2 Eur/val., kol išvažiuosite iš automobilių stovėjimo aikštelės. Antrasis variantas patogesnis, jei automobilio nepasiimsite keletą valandų nuo renginio laiko pradžios, tokiu atveju priimtiniau gali būti išsipirkti fiksuotą renginio parkavimą „ADC parking“ sistemoje.

„Lemon Gym“ klientams. „Žalgirio“ arenoje įsikūrusio sporto klubo „Lemon Gym“ klientai įvažiuoti į aikštelę ir nemokamai parkuotis gali ir be „ADC parking“ programėlės, tačiau privalo iš anksto automobilių numerius pateikti „Lemon Gym“ administracijai.

Restorano „Sala“ ir „Žalgirio“ arenoje įsikūrusių biurų svečiams (ne renginių metu). Svečiai į aikštelę gali patekti turint „ADC parking“ programėlę, o planuojant ilgesnius nei 3 valandų trukmės vizitus ne renginių metu – dėl leidimo statyti automobilį ilgiau reikėtų kreiptis į įmonę, pas kurios atstovus atvykstama.

Per parodas lankytojams galios Ne renginių metu numatytos sąlygos.

Nemokamas parkavimas renginių metu. Renginių, kurie vyksta didžiojoje „Žalgirio“ arenos salėje, metu automobilį nemokamai pastatyti galite prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje, Karaliaus Mindaugo prospekte ar kitose viešose automobilių stovėjimo aikštelėse Kauno miesto centre.

Artimiausios automobilio statymo vietos greta arenos:

Parkavimas

Svarbu!

Pagal Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisijos nurodymą, siekiant užtikrinti „Žalgirio“ arenos lankytojų saugumą, nustatyta automobilių išvažiavimo iš arenos stovėjimo aikštelių tvarka. Po renginių arenoje automobiliai iš aikštelės išleidžiami tik pasibaigus pėsčiųjų srautui per tiltus iš arenos. Priklausomai nuo renginio žiūrovų skaičiaus, automobilių eismas yra sustabdomas nuo 30 iki 40 min.

Autobusui arba mikroautobusui

Autobusai ir mikroautobusai į „Žalgirio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelę gali patekti tokia pat tvarka kaip ir lengvieji automobiliai. Tai yra, turint „ADC parking“ programėlę, susietą su banko kortele ir autobuso valstybiniu numeriu, nemokamai galima parkuotis 3 valandas ne renginių metu. Renginių metu reikia būti įsigijus fiksuoto laiko parkavimo leidimą „ADC parking“ sistemoje. Autobusams ir mikroautobusams numatytos stovėjimo vietos yra automobilių aikštelėje, esančioje arčiau A. Mickevičiaus tilto.

Dviračiui

Dviratį galėsite pasistatyti „Žalgirio“ arenos nuliniame stovėjimo aikštelės lygyje įrengtuose stovuose (greta tarnybinio įėjimo).

Parkavimas neįgaliesiems

Judėjimo negalią turintiems „Žalgirio“ arenos renginių lankytojams automobilio parkavimas nemokamas, o ne renginių dienomis galioja įprasta tvarka – 3 nemokamos valandos ir įvažiavimas tik turint „ADC parking“ programėlę su susieta banko kortele. Neįgaliųjų parkavimo vietos yra nuliniame stovėjimo aikštelės lygyje. Jas galima pasiekti Karmelitų tiltu, leidžiantis žemyn.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos