Automobiliui

Renginių, kurie vyksta didžiojoje „Žalgirio“ arenos salėje, metu automobilį siūlome pastatyti Prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje, Karaliaus Mindaugo prospekte ar kitose viešose automobilių stovėjimo aikštelėse Kauno miesto centre. Prie „Žalgirio“ arenos esančios aikštelės vietų skaičius ribotas ir didžiųjų renginių metu skirtas tik organizatoriams, renginių dalyviams, autobusams ir VIP ložių nuomininkams.

Artimiausios automobilio statymo vietos greta arenos:

Parkavimas
Parkavimo žemėlapis puslapio apačioje

Vykstant mažesniems renginiams kitose arenos erdvėse arba nevykstant renginiams – privažiavimas prie arenos nekontroliuojamas.

Svarbu!

Pagal Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisijos nurodymą, siekiant užtikrinti „Žalgirio“ arenos lankytojų saugumą, nustatyta automobilių išvažiavimo iš arenos stovėjimo aikštelių tvarka. Po renginių arenoje automobiliai iš aikštelės išleidžiami tik pasibaigus pėsčiųjų srautui per tiltus iš arenos. Priklausomai nuo renginio žiūrovų skaičiaus, automobilių eismas yra sustabdomas nuo 15 iki 20 min.

Autobusui arba mikroautobusui

Autobusai ir mikroautobusai (nuo 18 vietų) laisvai įleidžiami į „Žalgirio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelę. Jiems numatytos stovėjimo vietos yra automobilių aikštelėje, esančioje arčiau A. Mickevičiaus tilto.

Dviračiui

Dviratį galėsite pasistatyti „Žalgirio“ arenos nuliniame stovėjimo aikštelės lygyje įrengtuose stovuose (greta tarnybinio įėjimo).

Parkavimas neįgaliesiems

Neįgaliųjų parkavimo vietos yra nuliniame stovėjimo aikštelės lygyje. Jas galima pasiekti Karmelitų tiltu, leidžiantis žemyn.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi