Viena iš „Žalgirio“ arenos priimtos Žaliosios politikos krypčių yra sveikata, kurios tikslas rūpintis „Žalgirio“ arenos ir jos nuomininkų darbuotojų bei arenos lankytojų sveikata. Pagrindinės naudojamos kryptys:

  • Darbo vietų sąlygų užtikrinimas. „Žalgirio“ arenoje užtikrinamos geros darbo vietos, atitinkančios aukščiausius darbo vietų įrengimo reikalavimus. Taip tausojama arenos ir jos nuomininkų darbuotojų sveikata.
  • Vandens ir oro kokybė. Kasmet tikrinama pastate naudojamo geriamo vandens kokybė atitinka geriamam vandeniui keliamus kokybės reikalavimus. Pastate užtikrinamas tinkamas vėdinimas, siekiant užtikrinti gaivų orą visose patalpose.
  • Fizinis aktyvumas. „Žalgirio“ arenos darbuotojai ir lankytojai skatinami į darbą ar renginius atvykti pėsčiomis ar dviračiu. Tam įrengti ir dviračių stovai, kurių skaičius ateityje bus didinamas. „Žalgirio“ arenoje įsikūręs sporto klubas „Lemon Gym“, kuris sudaro puikias sąlygas sujungti darbą ir sportą ar pramogas ir sportą.
  • Aplinka. „Žalgirio“ arena įsikūrusi miesto centre, tačiau ypatinga vieta – Nemuno sala – atskiria areną nuo miesto šurmulio ir užterštumo, o čia esantis Nemuno salos parkas ir krantinės sudaro nedidelę gamtos oazę.

Žaliosios „Žalgirio“ arenos strategijos partneriai tes_LT ir VestaConsulting_logo

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos