Viena iš „Žalgirio“ arenos priimtos Žaliosios politikos krypčių yra socialinė atsakomybė, kurios tikslas veikti atsakingai visuomenės atžvilgiu, sumažinti atskirtį tarp mažiau galimybių turinčių grupių ir plačiosios visuomenės, ugdyti „Žalgirio“ arenos ir jos nuomininkų darbuotojų savimonę. „Žalgirio“ arenos vykdomi socialinė atsakomybės veiksmai:

  • Neįgaliųjų integracija. „Žalgirio“ arena yra visiškai pritaikyta negalią turintiems žmonėms. Neįgaliųjų parkavimo vietos yra įrengtos arenos automobilių aikštelės nuliniame lygyje, o iš ten patogiai patenkama į visas arenos erdves. Lankymosi kituose renginiuose sąlygomis kviečiama pasidomėti atitinkamų renginių organizatorių pateiktoje informacijoje.
  • Vaikų globos namų auklėtinių integracija. Į „Žalgirio“ arenoje vykstančias Kauno „Žalgirio“ rungtynes kviečiami atvykti vaikų globos namų auklėtiniai (iš anksto pateikę prašymą). Mielai bendradarbiaujama ir su socialines paslaugas teikiančiomis įstaigomis.
  • One Team projektas. „Žalgirio“ arenos patalpose vykdomas ir tarptautinis, Kauno „Žalgirio“ ir Eurolygos organizuojamas projektas „One Team“. Jo metu krepšinio pagalba lavinamos ir ugdomos tam tikrų socialinių problemų turinčios grupės.
  • Akcija „Darom“. Kasmet „Žalgirio“ arenos ir jos nuomininkų darbuotojai dalyvauja nacionalinėje akcijoje „Darom“. Jos metu tvarkoma Nemuno sala ar atliekami į gamtos išsaugojimą orientuoti darbai „Žalgirio“ arenos prieigose.
  • Nuomininkų integracija. „Žalgirio“ arenos nuomininkai – „Transunion“, turintys šimtus darbuotojų, aktyviai veikia socialinėje sferoje. Organizuojamos kraujo donorystės akcijos, įrengiamas ir prižiūrimas vaikų dienos centras „Užuovėja“ gerais pavyzdžiais įkvepia veikti ir kitus nuomininkus „Žalgirio“ arenoje.

Žaliosios „Žalgirio“ arenos strategijos partneriai tes_LT ir VestaConsulting_logo

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos