IL VOLO

Po ilgos pertraukos ir pasiilgusi savo gerbėjų mūsų šalyje viena populiariausių vokalo grupių pasaulyje „Il Volo“ grįžta į Lietuvą, kur spalio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje pristatys savo naujausią programą.

Jauni, žavūs ir be galo talentingi popoperos trio „Il Volo“ nariai Piero Barone, Ignazio Boschetto ir Gianluca Ginoble jau beveik penkiolika metų džiugina gerbėjus visame pasaulyje nepriekaištingu populiariausių dainų atlikimu ir balsais, kurie paliečia giliausias širdies kerteles.

Nuo pat trio susibūrimo pradžios 2009 m. jo populiarumas, pasiekimai ir šlovė tik auga. Pirmieji italų atlikėjai, pasirašę sutartį su „Sony Music“, „Latin Grammy“ apdovanojimai ir nominacijos, koncertai su Barbra Streisand, Placido Domingo, Erosu Ramazotti, 2015 m. užimta trečia vieta „Eurovizijos“ konkurse, pasirodymas Nobelio premijos teikimo ceremonijoje, „Formulės 1“ vieno iš etapo atidarymo svečiai, daugiau nei dešimt albumų – tai tik maža dalis „Il Volo“ pasiekimų.

Po ilgos pertraukos dėl pandemijos suvaržymų trio pradėjo koncertuoti ir surengė gastroles 4-iuose žemynuose – Japonijos, Kanados, JAV, Australijos, didžiųjų Europos miestų gyventojai vėl galėjo gyvai išgirsti šiuos tris kerinčius balsus ir jų atliekamas aukso raidėmis į muzikos istoriją įrašytas dainas. 2023 m. tęsdami gastroles po Europą į savo turą „Il Volo“ įtraukė ir Kauną, kur spalio 12 d. atliks visų laikų žinomiausius hitus.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Bravo events, UAB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos