Viena iš „Žalgirio“ arenos priimtos Žaliosios politikos krypčių yra aplinkosauga, kurios tikslas kiek galima labiau sumažinti „Žalgirio“ arenos ir jos lankytojų neigiamą poveikį gamtai, aplinkai, žmonėms ir sveikatai. Pagrindinės „Žalgirio“ arenos vykdomos aplinkosaugos kryptys:

  • Pastato aplinkos apsaugos politika. 2014 metais pasirašyta ir pradėta įgyvendinti „Žalgirio“ arenos pastato aplinkos apsaugos politika, apimant neigiamo poveikio aplinkai mažinimo tikslus ir rekomendacijas „Žalgirio“ arenos nuomininkams, darbuotojams ir svečiams.
  • Atliekų tvarkymas. „Žalgirio“ arenos lankytojai skatinami rūšiuoti šiukšles, atskiriant buitines atliekas nuo plastiko ir popieriaus taros. Siekiant užtikrinti kokybišką rūšiavimą, visos „Žalgirio“ arenos atliekos yra papildomai tikrinamos ir, jei reikia perrūšiuojamos. Taip pat atskirai yra surenkamos ir visos elektronikos atliekos. Iki 2017 metų planuojama 5 procentais sumažinti išvežamų atliekų kiekį (lyginant su 2014 m. duomenimis).
  • Ekologiškų medžiagų naudojimas. „Žalgirio“ arena dirba tik su tiekėjais, turinčiais aplinkosaugos vadybos sistemą ISO 14001 arba kitą lygiavertę. Dirbant naudojamos valymo priemonės, paženklintos ekologiniu ženklu „European Ecolabel“ arba turi kokybę patvirtinančius dokumentus. Naudojamose priemonėse nėra medžiagų, pripažintų kaip didelį susirūpinimą keliančiomis medžiagomis.
  • Automobilių sukeliama tarša. „Žalgirio“ arenos lankytojai ir darbuotojai skatinami atvykti į „Žalgirio“ areną dviračiu ar viešuoju transportu. Tam įrengti dviračių stovai, o po didžiųjų arenos renginių žiūrovus po visus Kauno mikrorajonus išvežioja specialūs autobusų maršrutai, žymimi ženklu „ŽA“.
  • Popieriaus sunaudojimo mažinimas. „Žalgirio“ arenoje palaipsniui pereinama prie elektroninių žiniaraščių pildymo ir taip mažinamas popieriaus sunaudojimas. Taip pat „Žalgirio“ arenos ir jos nuomininkų darbuotojai skatinami kiek įmanoma mažiau spausdinti medžiagos arba ją spausdinti dvipusiai.

Žaliosios „Žalgirio“ arenos strategijos partneriai tes_LT ir VestaConsulting_logo

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos