Paroda: Rinkis prekę lietuvišką 2024 – 2 diena

Apie parodą

Mylimiausioje metų parodoje – „Rinkis prekę lietuvišką 2024” spalio 11-13 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje lankytojus džiugins ne tik siūlomų įsigyti lietuviškų gaminių išskirtinumas, bet ir prekių gausa bei asortimentas. Lankytojai čia galės pasirinkti: nuo maisto ir gėrimų, iki kosmetikos, buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų sprendimų, vietinių gamintojų išpuoselėtų idėjų būstui ir interjerui. Išskirtiniai gaminiai, itin platus prekių asortimentas, kiekvienais metais stebinantys lietuvių gamintojų nauji skoniai, kvapai ir sprendimai kasmet pritraukia ne tik šimtus gamintojų, bet ir tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos.

Pagrindinės parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ temos:
· kosmetika ir buitinė chemija;
· apranga ir aksesuarai;
· idėjos namams, interjeras;
· maistas ir gėrimai.

Pagrindinis parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ išskirtinumas, per 16-iką metų padėjęs užsitarnauti neabejotinas lankytojų simpatijas yra tai, kad čia lankytojai gali rasti išimtinai tik Lietuvoje pagamintus produktus ir gaminius. Dėl šios priežasties, paroda itin mėgiama ir laukiama tų vartotojų, kurie teikia prioritetą vietinių gamintojų produkcijai, nori pirmieji sužinoti, išmėginti ir įsigyti naujausius gaminius Lietuvos rinkoje.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Šiais metais, jau tradiciškai, parodos organizatoriai lankytojus ir vėl nustebins atrastais originaliais, vietinių gamintojų sukurtais produktais.

Parodos aukso medaliai

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ ilgametė tradicija – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais, kaip ir kasmet, bus apdovanoti geriausieji, išskirtiniausieji, daugiausiai vertinimo komisijos simpatijų susilaukę maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos, sprendimų būstui kūrėjai ir gamintojai iš visos Lietuvos. Ceremonijos metu, apdovanoti bus ir „Vartotojų mylimiausieji“ metų produktai, sulaukę daugiausiai vartotojų balsų.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2024-10-12, 10:00 val.

Durys

10:00 val.

Trukmė

8 val. 00 min.

Neįgalieji

Įėjimas nemokamas

Vaikai

Įėjimas nemokamas iki 10 metų (įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra)

Fotografuoti

Leidžiama tik su ne profesionalia įranga

Kainos

Nuo 4,80 EUR

Parkavimas

Su „ADC parking“ programėle automobilių parkavimas 3 val. nemokamas. Po trijų nemokamų valandų, už kiekvieną papildomą valandą, miesto parkavimo rinkliavai nuskaitoma po 1 eurą.

Organizatorius

UAB „Ekspozicijų centras“

ŽA autobusai

Nenumatoma

Salės planas

LEDO RITULIO RUNGTYNĖS

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos