HELP FOR UKRAINE TOUR 2022: OKEAN ELZY

Garsi Ukrainos roko grupė koncertuos Lietuvoje, Kaune, kaip „Pagalba Ukrainai“ turo dalis. Dalis pajamų, gautų pardavus bilietus, bus skirta padėti nuo karo nukentėjusiems vaikams, gydymo įstaigoms ir Ukrainos gynėjams.

„Okean Elzy“ yra viena populiariausių Ukrainos roko grupių, kurios klausomasi toli už gimtosios šalies ribų. Jų muzika vienija, o unikalus skambesys ir stiprūs tekstai prasiskverbia iki sielos gelmių. Grupės koncertai visada yra jausmingi, kupini nuoširdumo ir meilės. Muzikantai ne kartą užkariavo Lenkijos, Vokietijos, Kanados, JAV, Didžiosios Britanijos, Australijos ir daugelio kitų šalių klausytojų širdis.

Grupės lyderis Svjatoslavas Vakarčukas nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios prisijungė prie Lvovo srities teritorinės gynybos. Muzikantas lanko iš miesto okupacijos išlaisvintus židinius, remia gynėjus, teikia savanorišką pagalbą nepasiturintiems. Jis taip pat ir toliau savo kūrybiškumu įkvepia karius ir ukrainiečius, atlikdamas dainas traukinių stotyse ir pabėgėlių prieglaudose, apkasuose ir kariniuose daliniuose. Neseniai S. Vakarčukas koncertavo Černobylio atominėje elektrinėje, tai buvo pirmasis muzikinis pasirodymas stotyje jos istorijoje.

Pirmasis grupės labdaringas pasirodymas įvyko balandžio 24 d. Kijevo metro, istorinėje „Auksinių vartų“ stotyje, kuri tapo prieglobsčiu tūkstančiams Kijevo gyventojų per Rusijos raketų atakas šimtmečius skaičiuojančiam Kijevui. Koncertas „Ir viskas bus gerai“ buvo parodytas nacionalinio telemarafono eteryje, prie transliacijos prisijungė daugiau nei 22 šalys. Transliacijos metu buvo surinkta beveik 9 milijonai grivinų, už kurias buvo nupirkta medicininė įranga Mikolajevo, Zaporožės ir Dniepro vaikų ligoninėms. Ten vežami sužeisti ir amputuoti vaikai po Rytų ir Pietų Ukrainos okupantų apšaudymo.

„Žinoma, savo turo metu rinksime lėšas Ukrainos vaikams, nukentėjusiems per šį baisų karą, bei mūsų gynėjų poreikiams. Taip pat priminti pasauliui, kad ukrainiečiai šiandien kovoja ne tik už savo šalį, bet ir saugo demokratiją, laisvę ir Europos vystymąsi, o neretai ir taiką“, – pagrindiniu kelionės tikslu dalijosi Svjatoslavas Vakarčukas.

Jau rugsėjo 10 d. „Okean Elzy“ suburs draugus ir tai bus renginys, kurio tiesiog neįmanoma praleisti!

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-09-10, 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 37,50 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 33,80 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (2,00 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

AUDI klubo nariai

Nauji AUDI klubo nariai bilietus pirkti galės nuo 08.01 iki 08.14 imtinai.

Organizatorius

MB „Koncertas“

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos