Naujametinis GALA koncertas: AUKSINIAI DUETAI

Naujametinis Gala Koncertas „Auksiniai Duetai“ 

Artėjant gruodžio 31-ąjai daugelis ima sukti galvas: tai kur šiemet Naujus?

Aktorius GIEDRIUS SAVICKAS į šį, vieną sunkiausių klausimų, sau ir kitiems jau atsakė: kaip ir kiekvienais metais  – NAUJAMETINIAME GALA KONCERTE.

Giedrius sako, kad geriausias tradicijas reikia tęsti!  Todėl šiemet paskutinę metų dieną jis su šviežiausiais pokštais, rinktine dainininkų kompanija  ir programa „Auksiniai duetai“ Jūsų lauks  tradiciniame  Naujametiniame Gala Koncerte – net dvejuose miestuose: 17 val. – Vilniuje, „Siemens“ arenoje, o 21  val. – Kaune „Žalgirio“ arenoje.

Vilniečiai, su Jumis pradėsime lydėti metus!

Kauniečiai, su Jumis po koncerto vidurnaktį prie arenos šausime galingus  fejerverkus ir kelsime taures už ateinančius 2018-uosius, Geltonojo šuns metus!

Šių metų Naujametinis Gala Koncertas skirtas meilei, ištikimybei bei nuostabiai dviejų balsų dermei ir  vadinasi „Auksiniai duetai“  Jo dalyvių sąrašas įspūdingas:

VIRGILIJUS NOREIKA,

MANTAS JANKAVIČIUS,

KOSTAS SMORIGINAS,

JERONIMAS MILIUS,

KARINA KRYSKO,

AISTĖ LASYTĖ,

AISTĖ SMILGEVIČIŪTĖ,

IGLĖ,

IEVA NARKUTĖ,

DAINOTAS VARNAS,

TADAS JUODSNUKIS.

Dainininkų sąrašas  intriguoja ir verčia spėlioti: kas, su kuo ir ką dainuos?  Dalį paslapties galime atskleisti.

 

Naujametiniame Gala Koncerte skambės gražiausi pasaulinio populiarumo sulaukę duetai ir  geriausios lietuviškų miuziklų dainos.

Nuostabaus vokalo savininkė  Aistė Lasytė drauge su Dainotu Varnu perkels visus į Paryžių, kur ant „Moulin Rouge“ stogų skamba „Something Stupid“.

Naujametinę staigmeną rengia ir Jeronimas Milius su Tadu Juodsnukiu. Iš lietuviškų miuziklų žinomas duetas koncerte planuoja atlikti ne lietuvišką, tačiau visiems labai gerai žinomą kūrinį. Kokį, sako neišduosiantys, nes Naujųjų vakaras turi būti kupinas  staigmenų.

Pirmą kartą į Galą Koncerto sceną žengs ir jaunoji  „X-Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė. Dėl dueto su ja jau dabar varžosi projekto vaikinai.

O štai Lietuvos scenos legenda maestro Virgilijus Noreika dėl nieko su niekuo nesivaržo.  Naujametinis Gala Koncertas vargiai įsivaizduojamas be jo įspūdingo pasirodymo. Maestro geriausias ir ištikimiausias dueto partneris – jūs mieli žiūrovai. Juk tikrai drauge trauksite „Pakelkime taurę linksmybių“!

Nuostabių pasirodymų naujametinį vakarą  tikrai  netrūks. Mantas Jankavičius ir Kostas Smoriginas –  visi žinome, koks pats gražiausias kūrinys, kurį šie du žmonės atlieka taip įtaigiai, kad kūnu bėga šiurpas. Žinoma,  „Dangus tau dovanojo aukštį“  iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“).

Arba Ieva Narkutė ir Mantas Jankavičius? Iš karto galvoje skamba – „Ryto durys“ arba „Raudoni vakarai“.  Fantastiški duetai iš kino filmų.

Aistė Smilgevičiūtė  atliks „Meilės duetą“ iš  roko operos „Jūratė ir Kastytis“, tačiau, kas Naujųjų metų vakarą bus jos Kastytis, kol kas paslaptis.

Naujametiniame Gala Koncerte skambės ir naujausias  meilės duetas iš gražiausio šių metų miuziklo – Lietuvos šimtmečio premjeros „Eglė žalčių karalienė“.

Naujametinis Gala Koncertas –  visada kupinas staigmenų, gražios gyvos  muzikos ir puikių pokštų. Duetams akompanuos  „Vilniaus Sinfonietta“ su Vytautu Lukočiumi priešakyje. Sceną puoš speciali naujametinė scenografija.

Kaip sako GIEDRIUS SAVICKAS: gali rogių žiemai neruošti, bet GALA koncertui pasiruošti – privalai. Laukiam!

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50 „Žalgirio“ arena

Laikas

2017-12-31, 21:00 val.

Durys

19:30 val.

Trukmė

~2 val. 40 min.

Pertrauka

Numatoma

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 7 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

16,00 EUR - 40,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 19,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,20 EUR, arenos mokestis: 1,50 EUR

VIP klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. (imtinai) už mažiausią neakcijinę kainą.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Transportas po renginio

Kursuos ŽA autobusai; Gaukite 7 Eur nuolaidą pirmai „Taxify“ kelionei su promo kodu ZALGIRIOARENA

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Rezervuokite staliuką restorane „SALA“ ir užsisakykite šventinę Naujametinę vakarienę prieš koncertą. Jums virtuvės šefas paruošė net tris ypatingus vakarienių pasiūlymus. Susipažinkite čia: pirmasis, antrasis, trečiasis. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37061432542

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos