Paroda: Mados pasažas 2024 – 3 diena

Paroda „Mados pasažas 2024“ – tai jau tradicija tapęs renginys, išskirtinė erdvė mados kūrėjams visų laukiamoje Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2024“. Kiekvienais metais, mados kūrėjams skirta erdvė pritraukia daugiau nei šimtą drabužių, aksesuarų, interjero ir dekoro kūrėjų ir dizainerių bei prekės ženklų iš visos Lietuvos. Šis renginys, itin mylimas visų tų, kurie savo pasirinkimuose prioritetą teikia Lietuvoje pagamintai produkcijai, puoselėja simpatijas lietuviškiems drabužių bei aksesuarų prekių ženklams, renkasi savo namus puošti produktais, pagamintais tik Lietuvoje. Išskirtinai Lietuvoje pagamintai produkcijai skirtoje ekspozicijoje „Mados pasažas 2024“ lankytojams pristatomos rinkos naujienos, išskirtiniausi, naujausi vietos gamintojų ir kūrėjų gaminiai.

Parodos idėja ir temos

Kiekvienais metais, „Mados pasažas 2024“ į Kauno „Žalgirio“ areną sutraukia dešimtis sėkmingiausių Lietuvos prekių ženklų gamintojus ir kūrėjus iš visos Lietuvos. Ekspozicija, taipogi, pritraukia ir tūkstančius lankytojų, lietuviškos produkcijos gerbėjų iš visos Lietuvos.

Parodos temos:

· naujausias mados tendencijas atspindinti ir lietuviška kokybe pasižyminti apranga, avalynė, galanterija;

· išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai, aksesuarai, stiliaus detalės;

· funkcionalūs gaminiai mažylių priežiūrai, mieli ir linksmi drabužiai vaikams;

· jaukumą kurianti namų tekstilė ir kvapai.

Paroda „Mados pasažas 2024“ lankytojų lauks 2024 m. spalio 11-13 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Apsilankiusieji „Mados pasažas 2024“, taipogi, galės apsilankyti ir laukiamiausioje metų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2024“.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 652 00745 arba rima@expo.lt

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2024-10-13, 10:00 val.

Durys

10:00 val.

Trukmė

6 val. 00 min.

Neįgalieji

Įėjimas nemokamas

Vaikai

Įėjimas nemokamas iki 10 metų (įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra)

Fotografuoti

Leidžiama tik su ne profesionalia įranga

Kainos

Nuo 4,80 EUR

Parkavimas

Su „ADC parking“ programėle automobilių parkavimas 3 val. nemokamas. Po trijų nemokamų valandų, už kiekvieną papildomą valandą, miesto parkavimo rinkliavai nuskaitoma po 1 eurą.

Organizatorius

UAB „Ekspozicijų centras“

ŽA autobusai

Nenumatoma

Salės planas

LEDO RITULIO RUNGTYNĖS

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos