Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Vienas didžiausių šalies sporto renginių po septynerių metų pertraukos sugrįžta į Kauną. 2024 m. vasario 17–18 dienomis „Žalgirio“ arenoje nugriaudės didžiausia krepšinio šventė. Nemuno saloje vyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos.

Kartu su kalendorinės žiemos pradžia, Lietuvos krepšinio lyga sirgaliams turi gerų žinių – šiandien startuoja bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą Kaune. Bilietai pardavinėjami ne rungtynėmis, o dienomis. Įsigyti galima du skirtingus bilietų paketus – pusfinalių ir finalų.

Pusfinalių dienos bilieto kaina (vasario 17 d.) prasideda nuo 17 eurų. Tai bendras bilietas abiem tą dieną vyksiantiems pusfinaliams.

Finalų dienos bilieto kaina (vasario 18 d.) prasideda nuo 32 eurų. Tai taip pat bendras bilietas į didžiojo ir mažojo finalo rungtynes bei finalo dieną vyksiantį „Betsafe“ snaiperio konkursą.

„Bent kartą apsilankę Citadele KMT finalo ketverte tikrai žino, jog šis renginys yra daugiau nei tik krepšinio rungtynės. Tai šventė, kuri vienija visus Lietuvos krepšinio sirgalius ir prasideda vos tik įžengus pro arenos duris. Noriu pakviesti kiekvieną krepšinio mylėtoją pasinerti į nepamirštamą savaitgalį kupiną ne tik intrigos krepšinio aikštelėje, bet ir daugybės pramogų arenoje“, – LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

Bilietus platina: www.kakava.lt

Kitos naujienos

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia kovo 4 d. Kaune turėjusį įvykti JAV... Plačiau »

„Gero skonio“ klubo vakarienė restorane „Sala“: svečius žavėjo jaukumas ir drąsūs deriniai

„Gero skonio“ klubo vakarienė restorane „Sala“: svečius žavėjo jaukumas ir drąsūs deriniai

Į restoraną „Sala“ pakvietė „Gero skonio“ klubas, kartu su partneriais... Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos