Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Vienas didžiausių šalies sporto renginių po septynerių metų pertraukos sugrįžta į Kauną. 2024 m. vasario 17–18 dienomis „Žalgirio“ arenoje nugriaudės didžiausia krepšinio šventė. Nemuno saloje vyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos.

Kartu su kalendorinės žiemos pradžia, Lietuvos krepšinio lyga sirgaliams turi gerų žinių – šiandien startuoja bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą Kaune. Bilietai pardavinėjami ne rungtynėmis, o dienomis. Įsigyti galima du skirtingus bilietų paketus – pusfinalių ir finalų.

Pusfinalių dienos bilieto kaina (vasario 17 d.) prasideda nuo 17 eurų. Tai bendras bilietas abiem tą dieną vyksiantiems pusfinaliams.

Finalų dienos bilieto kaina (vasario 18 d.) prasideda nuo 32 eurų. Tai taip pat bendras bilietas į didžiojo ir mažojo finalo rungtynes bei finalo dieną vyksiantį „Betsafe“ snaiperio konkursą.

„Bent kartą apsilankę Citadele KMT finalo ketverte tikrai žino, jog šis renginys yra daugiau nei tik krepšinio rungtynės. Tai šventė, kuri vienija visus Lietuvos krepšinio sirgalius ir prasideda vos tik įžengus pro arenos duris. Noriu pakviesti kiekvieną krepšinio mylėtoją pasinerti į nepamirštamą savaitgalį kupiną ne tik intrigos krepšinio aikštelėje, bet ir daugybės pramogų arenoje“, – LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

Bilietus platina: www.kakava.lt

Other news

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

The 2023 EuroLeague Final Four will take place in Zalgirio... More »

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

Zalgirio Arena is setting up to provide the opportunity to... More »

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. All rights reserved