Šiemet „Pakrantė“ kauniečius kvies į muzikos festivalį: skelbiami pirmieji atlikėjai

Didžiulio kauniečių ir miesto svečių susidomėjimo sulaukiantys „Pakrantės“ koncertai šią vasarą muzikos mylėtojus vėl suburs koncertams šalia „Žalgirio“ arenos. Birželio 29 – liepos 2 dienomis čia pirmą kartą bus surengtas muzikos festivalis, kurio metu pasirodys žymiausi atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Vasarą, kai ypač norisi smagiai leisti laiką su šeima ir draugais, kauniečiams pramogų nebereikės ieškoti toli bei vykti į kitus miestus. Pačioje miesto širdyje, Nemuno saloje, jų laukia net kelios muzikos ir pramogų kupinos dienos.

„Šiemet kilo mintis suorganizuoti festivalį, kuriame netrūktų geros muzikos, įvairių pramogų ir kokybiško laiko visai šeimai. Jau ne pirmus metus kviečiame klausytojus mėgautis muzika po atviru dangumi, o visiškai atsinaujinantis renginio konceptas tik dar labiau prie to prisidės“, – sako „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

„Pakrantės“ organizuojami koncertai šiemet vyks keturis vakarus, o kiekvienas jų bus skirtas vis kitokiam muzikos stiliui. Birželio 29 d. Nemuno saloje skambės lyrinė muzika, birželio 30 d. – hiphopo kūriniai, liepos 1 d. – elektroninės muzikos hitai, o liepos 2 d. čia pasirodys populiariosios muzikos atlikėjai.

Jau dabar aišku, kad į „Pakrantės“ sceną žengs populiarusis austrų elektroninės muzikos duetas „Klangkarussell“, didžėjus ir muzikos prodiuseris DJ Jovani, grupė „8 kambarys“ bei atlikėja Gabrielė Vilkickytė.

Tai – tik keli atlikėjai, kurie žiūrovams dovanos savo pasirodymus, nes festivalio programą dar papildys ne vienas garsus muzikos pasaulio vardas.

Be įsimintinų koncertų „Pakrantėje“ apsilankiusių festivalio dalyvių lauks ir speciali zona, kurioje bus galima skaniai pavalgyti, pabendrauti su bendraminčiais ir išbandyti įvairias pramogas. Penktadienio ir šeštadienio vakarais po koncertų žiūrovai galės neskubėti skirstytis namo, nes „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks vakarėlio pratęsimai su didžėjais.

Taip pat geros žinios laukia tų, kurie norės nepraleisti nė vieno koncerto Nemuno saloje – vėliau bus galima įsigyti ir specialų keturių dienų abonementą, skirtą visoms festivalio dienoms. Bilietai ir abonementai bus platinami bilietų platinimo platformoje „Bilietai.lt“.

Kitos naujienos

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sužinokite apie artėjančius renginius, registruokitės į užsiėmimus. Plačiau »

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris Group“renginių metu pradės naudoti daugkartinius puodelius. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos