Šiemet „Pakrantė“ kauniečius kvies į muzikos festivalį: skelbiami pirmieji atlikėjai

Didžiulio kauniečių ir miesto svečių susidomėjimo sulaukiantys „Pakrantės“ koncertai šią vasarą muzikos mylėtojus vėl suburs koncertams šalia „Žalgirio“ arenos. Birželio 29 – liepos 2 dienomis čia pirmą kartą bus surengtas muzikos festivalis, kurio metu pasirodys žymiausi atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Vasarą, kai ypač norisi smagiai leisti laiką su šeima ir draugais, kauniečiams pramogų nebereikės ieškoti toli bei vykti į kitus miestus. Pačioje miesto širdyje, Nemuno saloje, jų laukia net kelios muzikos ir pramogų kupinos dienos.

„Šiemet kilo mintis suorganizuoti festivalį, kuriame netrūktų geros muzikos, įvairių pramogų ir kokybiško laiko visai šeimai. Jau ne pirmus metus kviečiame klausytojus mėgautis muzika po atviru dangumi, o visiškai atsinaujinantis renginio konceptas tik dar labiau prie to prisidės“, – sako „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

„Pakrantės“ organizuojami koncertai šiemet vyks keturis vakarus, o kiekvienas jų bus skirtas vis kitokiam muzikos stiliui. Birželio 29 d. Nemuno saloje skambės lyrinė muzika, birželio 30 d. – hiphopo kūriniai, liepos 1 d. – elektroninės muzikos hitai, o liepos 2 d. čia pasirodys populiariosios muzikos atlikėjai.

Jau dabar aišku, kad į „Pakrantės“ sceną žengs populiarusis austrų elektroninės muzikos duetas „Klangkarussell“, didžėjus ir muzikos prodiuseris DJ Jovani, grupė „8 kambarys“ bei atlikėja Gabrielė Vilkickytė.

Tai – tik keli atlikėjai, kurie žiūrovams dovanos savo pasirodymus, nes festivalio programą dar papildys ne vienas garsus muzikos pasaulio vardas.

Be įsimintinų koncertų „Pakrantėje“ apsilankiusių festivalio dalyvių lauks ir speciali zona, kurioje bus galima skaniai pavalgyti, pabendrauti su bendraminčiais ir išbandyti įvairias pramogas. Penktadienio ir šeštadienio vakarais po koncertų žiūrovai galės neskubėti skirstytis namo, nes „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks vakarėlio pratęsimai su didžėjais.

Taip pat geros žinios laukia tų, kurie norės nepraleisti nė vieno koncerto Nemuno saloje – vėliau bus galima įsigyti ir specialų keturių dienų abonementą, skirtą visoms festivalio dienoms. Bilietai ir abonementai bus platinami bilietų platinimo platformoje „Bilietai.lt“.

Other news

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

The 2023 EuroLeague Final Four will take place in Zalgirio... More »

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

Zalgirio Arena is setting up to provide the opportunity to... More »

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. All rights reserved