Pokytis „Žalgirio“ arenoje – atsisakoma grynųjų pinigų

Nuo spalio 24 dienos daliai į Kauno „Žalgirio“ areną atvyksiančių sirgalių teks keisti įpročius ir Nemuno saloje vyksiančių renginių metu atsisakyti grynųjų pinigų – nuo minėtos datos arenoje atsiskaityti bus galima tik kortele.

Toks sprendimas buvo priimtas ne tik atsižvelgus į „Žalgirio“ arenos lankytojų įpročius, kurie vis labiau atsuka nugarą grynųjų pinigų operacijoms, bet ir į pavyzdžius užsienyje.

Atsiskaitymas tik kortele jau gana plačiai paplitęs Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) arenose bei stadionuose, taip pat ir Vakarų Europoje.

Grynųjų pinigų atsisakymas leis „Žalgirio“ arenoje pagerinti ir lankytojų patirtį – už pirkinius bus atsiskaitoma greičiau, sumažės laukiančių eilės.

„Manome, kad šioje situacijoje laimės visi – arenos darbuotojams nuo pečių nukris tam tikros užduotys, bus galima dirbti efektyviau ir greičiau, o žiūrovai turėtų pajusti pokyčius stovint eilėse prieš, per ir po rungtynių ar renginių. Vakarų Europoje tokia praktika yra visiškai įprasta, kai kur toks atsiskaitymo metodas taikomas jau dešimtmetį“, – sakė „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

Lankytojai galės jaustis ir šiek tiek saugiau – iš pasaulio vis dar nepasitraukus COVID-19, bekontakčiai atsiskaitymai sumažins virusų sklidimo galimybę.

Kitos naujienos

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia kovo 4 d. Kaune turėjusį įvykti JAV... Plačiau »

Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Vienas didžiausių šalies sporto renginių sugrįžta į Kauną. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos