Pokytis „Žalgirio“ arenoje – atsisakoma grynųjų pinigų

Nuo spalio 24 dienos daliai į Kauno „Žalgirio“ areną atvyksiančių sirgalių teks keisti įpročius ir Nemuno saloje vyksiančių renginių metu atsisakyti grynųjų pinigų – nuo minėtos datos arenoje atsiskaityti bus galima tik kortele.

Toks sprendimas buvo priimtas ne tik atsižvelgus į „Žalgirio“ arenos lankytojų įpročius, kurie vis labiau atsuka nugarą grynųjų pinigų operacijoms, bet ir į pavyzdžius užsienyje.

Atsiskaitymas tik kortele jau gana plačiai paplitęs Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) arenose bei stadionuose, taip pat ir Vakarų Europoje.

Grynųjų pinigų atsisakymas leis „Žalgirio“ arenoje pagerinti ir lankytojų patirtį – už pirkinius bus atsiskaitoma greičiau, sumažės laukiančių eilės.

„Manome, kad šioje situacijoje laimės visi – arenos darbuotojams nuo pečių nukris tam tikros užduotys, bus galima dirbti efektyviau ir greičiau, o žiūrovai turėtų pajusti pokyčius stovint eilėse prieš, per ir po rungtynių ar renginių. Vakarų Europoje tokia praktika yra visiškai įprasta, kai kur toks atsiskaitymo metodas taikomas jau dešimtmetį“, – sakė „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

Lankytojai galės jaustis ir šiek tiek saugiau – iš pasaulio vis dar nepasitraukus COVID-19, bekontakčiai atsiskaitymai sumažins virusų sklidimo galimybę.

Other news

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

The 2023 EuroLeague Final Four will take place in Zalgirio... More »

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

Zalgirio Arena is setting up to provide the opportunity to... More »

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. All rights reserved