„Žalgirio“ arenoje įsikūręs „Baras 11“ atnaujina pavadinimą

Neseniai Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo rėmėja tapusi lažybų bendrovė „TOP SPORT“ bendradarbiaus ir su „Žalgirio“ arena. Jos iniciatyva arenos pirmajame aukšte įsikūrusiam barui suteikiamas „TOP SPORT Baras 11“ pavadinimas.

„Žalgirio“ arenos pirmajame aukšte įsikūręs „TOP SPORT Baras 11“ – tai sportiška, alsuojanti žalgirietiška dvasia, aktyvių ir jaunatviškų žmonių ir sporto aistruolių susibūrimo vieta. Čia bus stebimos Kauno „Žalgirio“ krepšininkų Eurolygos išvykų rungtynės bei renkamasi prieš ir po arenoje vyksiančių renginių.

Kaip teigė „TOP SPORT“ direktorius Gintaras Staniulis, bendradarbiauti su arenoje įsikūrusiu baru paskatino panašus požiūris į sportą.

„Džiugu prisidėti ir tapti „Žalgirio“ dalimi ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Džiaugiamės, kad Kaune yra tokia vieta, kur gali susiburti visi mylintys krepšinį, stebėti „Žalgirio“ išvykos rungtynes ir stiprinti mūsų miesto bendruomenę. Esame laimingi, kad to dalimi tapome ir mes“, – sakė „TOP SPORT“ direktorius.

„TOP SPORT Baras 11“ veiks per žalgiriečių Eurolygos išvykos rungtynes, arenoje vykstančių renginių metu ir likus valandai iki renginio pradžios, o trečiadienio vakarais čia rinksis smiginio gerbėjai.

Baro lankytojų alkį numalšins bet kuri iš virtuvės šefo paruoštų dešimties neapolietiškų picų, prie kurių derės platus „Švyturio“ alaus pasirinkimas.

Lankytojų patogumui įrengtas Kaune ko gero didžiausias 4 metrų įstrižainės ekranas, matomas iš bet kurios baro vietos ir dar 9 televizoriai.

Daugiau informacijos apie renginius pateikiama „TOP SPORT Baras 11“ Facebook puslapyje.

Kitos naujienos

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia kovo 4 d. Kaune turėjusį įvykti JAV... Plačiau »

Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Vienas didžiausių šalies sporto renginių sugrįžta į Kauną. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos