Į Kauną koncertuoti atvyks pasaulinio lygio žvaigždės Benny Benassi ir „Cascada“

Vieni ryškiausių veidų šokių muzikos padangėje – Benny Benassi ir „Cascada“ – pirmą kartą svečiuosis Lietuvoje, kur surengs energija pulsuojantį vakarėlį. Nostalgiški ir pasaulinę šlovę atlikėjams pelnę 2000-tųjų hitai Kauno „Žalgirio“ arenoje skambės jau kovo 19 d.

Išskirtinio vakaro metu scenoje pasirodys elektroninės šokių muzikos gerbėjams puikiai pažįstamas didžėjus Benny Benassi. Jo hito „Satisfaction“ niekam pristatinėti nereikia – kūrinys iki šių dienų nepraranda savo populiarumo ir visame pasaulyje yra perklausytas daugiau nei 100 mln. kartų.

Benny Benassi – „Satisfaction“:

Didžėjaus karjera – išties įspūdinga. Už išleistus albumus „Hypnotica“, „Rock N Rave“, „Electroman“ jis yra pelnęs ne vieną apdovanojimą, tarp kurių puikuojasi ir „Grammy“ statulėlė, o tūkstančius žmonių pritraukiantys garsiausi muzikos festivaliai be jo pasirodymo jau sunkiai įsivaizduojami.

Benny Benassi bendradarbiauja ir su kitais garsiais atlikėjais – Madonna, Johnu Legendu, Chrisu Brownu. Su jais muzikos žvaigždė yra sukūrusi ne vieną pripažinimą pelniusį kūrinį – „Beautiful People“, „Girl Gone Wild“, „Dance The Pain Away“, o tokia partnerystė įrodė dar vieną jo, kaip įrašų prodiuserio, talentą.

Kadangi šie metai didžėjui nusimato itin darbingi dėl kuriamo dokumentinio filmo ir naujo albumo, pasirodymas „Žalgirio“ arenoje – puiki proga ir jam pačiam pasinerti į geros nuotaikos kupiną vakarėlį pamirštant visus rūpesčius.

Svečiai iš Vokietijos

Įsimintiną atmosferą Kaune kurs ir garsi šokių muzikos grupė „Cascada“. Gerbėjams prisistačiusi hitu „Everytime We Touch“, grupė netruko pelnyti pasaulinę šlovę. Prie to prisidėjo ir tokiu pačiu pavadinimu išleistas platininis jų albumas bei gerai žinomi singlai, tarp kurių – „Miracle“ bei „Savage Garden“.

„Cascada“ – „Everytime We Touch“:

Grupė pirmuoju albumu sudrebino muzikos pasaulį ir laimėjo prestižinį apdovanojimą – „Perkamiausias vokiečių atlikėjas pasaulyje“. Antrasis albumas „Perfect Day“ nenusileido pirmajam ir leido grupei toliau išlikti populiariausių šokių muzikos atlikėjų aukštumose. Visai neseniai „Cascada“ pristatė ir patį naujausią kūrinį „One Last Dance“, kurį įrašė kartu su „Trans X“.

Šį ir kitus hitus laikinojoje sostinėje bus galima išgirsti jau kovo 19 d. Beveik 4 val. truksiantis koncertas privers kilnotis „Žalgirio“ arenos stogą ir išjudins kiekvieną, išsiilgusį 2000-tųjų muzikos. Bilietus į koncertą galima įsigyti tik internetu, juos nuo sausio 24 d. platina bilietai.lt.

Kitos naujienos

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sužinokite apie artėjančius renginius, registruokitės į užsiėmimus. Plačiau »

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris Group“renginių metu pradės naudoti daugkartinius puodelius. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos