Minint „Žalgirio“ arenos dešimtmetį, „Pakrantėje“ – Gyčio Paškevičiaus koncertas

Rugpjūčio 29 dieną į šalia „Žalgirio“ arenos esančią „Pakrantės“ renginių erdvę atvyks Lietuvos muzikos scenos grandas Gytis Paškevičius, surengsiantis išskirtinį koncertą, kuriuo bus paminėtas „Žalgirio“ arenos dešimtmečio jubiliejus bei kauniečių pamiltos „Pakrantės“ sezono uždarymas.

Prieš dešimtmetį G. Paškevičius tapo pirmuoju Lietuvos atlikėju, surengusiu savo koncertą tuomet dar ką tik duris atvėrusioje „Žalgirio“ arenoje. Jo drąsa pasiteisino – pasiklausyti atlikėjo suplūdo net 11 tūkstančių žiūrovų minia ir tai tapo įkvepiančiu pavyzdžiu visiems Lietuvos atlikėjams rengti koncertus didžiosiose arenose.

„Ar Jūs žinote, kur yra rojus? Jis yra čia, „Žalgirio arenoje“, – žiūrėdamas į tūkstantinę žiūrovų jūrą tą kartą sakė Kaune koncertavęs G. Paškevičius.

Simboliška, jog „Žalgirio“ arenai švenčiant 10-ties metų jubiliejų, G. Paškevičius sugrįžta – šįkart į prie „Žalgirio“ arenos įsikūrusią „Pakrantės“ renginių erdvę, sceną po atviru dangumi. Čia laikui nepavaldžiomis, garsiausiomis savo dainomis, tokiomis kaip „Tu vėjo paklausk“, „Mano Kraštas“ bei „Draugams“ džiugins klausytojus šalia tekant Nemunui ir saulei leidžiantis į jo vingį.

Koncertas taps dar labiau ypatingu, nes G. Paškevičiaus pasirodymas ne tik vainikuos „Žalgirio“ arenos jubiliejų, tačiau tiek klausytojų, tiek ir pačių atlikėjų pamėgtos renginių erdvės „Pakrantė“ sezoną – tai bus paskutinis koncertas šioje erdvėje šią vasarą.

„Džiaugiuosi galėdamas grįžti į „Žalgirio“ areną – tai erdvė, kuri man sukelia šviesiausius prisiminimus. Čia įvyko vieni geriausių mano koncertų, kartu su žiūrovais čia kaskart sukuriame nuostabią atmosferą, – teigia atlikėjas. – Arenai įrengus naują koncertų erdvę, metas prisijaukinti ir ją. Nekantrauju, kol mano dainos suskambės lydint vieną paskutinių vasaros saulėlydžių Nemuno krantuose.“

G. Paškevičiaus pasirodymas rugpjūčio pabaigoje nebus vienintelis „Žalgirio“ arenos gimtadienio renginys.

Rugpjūčio 26 d. neužmirštamą gyvo garso koncertą surengs hitais „Taip Jau Gavosi“ bei „Mėlyna Mėlyna“ išgarsėjusi grupė „Sisters on Wire“.

„Žalgirio“ arenos gimtadienį mininčių žinomų Lietuvos atlikėjų gretos artimiausiu metu išsiplės – šventinių koncertų programą jau artimiausiu metu turėtų papildyti Lietuvos muzikos scenos žvaigždės.

G. Paškevičiaus koncertas „Pakrantėje“ įvyks rugpjūčio 29 d. 20.00 val., o bilietų prekyba į šį renginį jau startavo. Bilietai į rugpjūčio 26 d. 20.00 val. prasidėsiantį „Sisters on Wire“ koncertą pasirodys artimiausiu metu.

Norint patekti į „Pakrantėje“ vyksiančius koncertus Galimybių paso nereikės, tačiau bus atsižvelgiama ir į tuo metu esamą sveikatos situaciją šalyje. Renginiuose bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Kitos naujienos

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sportuojantiems miestiečiams – funkcionali Dariaus ir Girėno komplekso svetainė

Sužinokite apie artėjančius renginius, registruokitės į užsiėmimus. Plačiau »

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris“ priėmė tvarumo iššūkį – per renginius naudos daugkartinius puodelius

„Žalgiris Group“renginių metu pradės naudoti daugkartinius puodelius. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos