„Žalgirio“ sirgaliams – ypatingas LKL šeimadienio pasiūlymas

Kauno „Žalgirio“ sirgaliai prisideda prie kiekvienos komandos pergalės. Lietuvos čempionai jaučia didžiulį savo gerbėjų palaikymą per kiekvienas Eurolygos rungtynes, į kurias susirenka daugiatūkstantinė minia ir „Žalgirio“ arena nusidažo žalia-balta spalvomis. Tačiau žalgiriečiams aktyvus komandos palaikymas yra toks pat svarbus ir per Lietuvos krepšinio lygos rungtynes.

Siekdama dar labiau sudominti žiūrovus „Žalgirio“ arena skelbia LKL šeimadienį, kurio metu bus galima ne tik stebėti „Žalgirio“ rungtynes, bet patirti išskirtinį VIP aptarnavimą ložių aukšte.

Kovo 31 d. Kauno „Žalgiris“ namų arenoje susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“, todėl kviečia visus „Žalgirio“ sirgalius atvykti palaikyti savo komandą. O tam, kad rungtynes stebėti būtų smagiau, lankytojų laukia ypatingas pasiūlymas: bilietas ložėje – tik 16 eurų, moksleiviams taikoma papildoma 5 eurų nuolaida, o vaikai iki 6 m. įleidžiami nemokamai!

Šeimoms sukurtas rungtynių bilietas leis aktyviai ir įdomiai praleisti savo laisvalaikį kartu, palaikant savo mėgstamą komandą, o visi, įsigiję šeimadienio rungtynėms skirtą bilietą, turės galimybę ne tik stebėti „Žalgirio“ rungtynes Šeimos ložėje, bet ir pasijausti tikrai išskirtiniu – atskiras įėjimas į areną ir specialus, tik šeimos ložėms, sudarytas meniu.

„Žalgiris“ kviečia savo sirgalius praleisti LKL šeimadienį stebint rungtynes. Specialiai šeimos ložėms sudarytas meniu pasižymi ne tik naujais receptais, bet ir ypatingai žemomis kainomis. Peržiūrėti meniu galite čia: http://bit.ly/LKLloziumeniu.

Kitos naujienos

Laukiantiems naujų koncertų – džiugi naujiena

Laukiantiems naujų koncertų – džiugi naujiena

„Žalgirio“ arena kviečia į visiškai naujo formato areninius renginius visą... Plačiau »

Sukrėsti užterštų miškų ir pakrančių, „papuošė“ žymiausių lietuvių portretus atliekomis

Sukrėsti užterštų miškų ir pakrančių, „papuošė“ žymiausių lietuvių portretus atliekomis

Algio Kriščiūno ir Rolando Žigonio projektas tyrinėja šių dienų natūros... Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi