Koncertinį turą pradedantis L.Adomaitis: „Žmonės pamatys tai, ko nėra matę“

Prieš pasileisdamas į grandiozinius koncertinius turus po didžiausias Lietuvos arenas atlikėjas Linas Adomaitis davė išskirtinį interviu „Žalgirio“ arenos internetinei laidai #ZAbackstage. Joje užkietėjęs „Žalgirio“ krepšinio komandos gerbėjas bei tikras kaunietis pasakojo apie savo ritualus, sužaidė linksmą žaidimą ir klausytojus intrigavo drąsiais pasisakymais.

„Kuomet esame su kolektyvu, susikimbame rankomis ir išleidžiame šūksnį, kuriuo siekiame užkurti gerą energiją. Lipdamas į sceną vienas dažnai persižegnoju ir paprašau savo angelo sargo pagalbos. Manau, kad kiekvienas turime savų ritualų, svarbiausia jais tikėti“, – kalbėjo „Žalgirio“ hitų kūrėjas bei atlikėjas.

Galingą koncertinį turą „Vandenynai“ L.Adomaitis surengs Panevėžyje, Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. „Žalgirio“ areną dainininkas pasiruošęs sudrebinti jau artėjantį šeštadienį, gruodžio 22 dieną. Pasak atlikėjo, tai bus išskirtinis bei amą atimantis šou.

„Pačioje geriausioje arenoje, kuri turi puikiausią akustiką, patogiausias kėdes, susimatome jau šeštadienį, kuomet ir užbaigsime galingą turą. Pažadu, jog žmonės pamatys tai, ko nėra matę. Jie pirmą kartą Lietuvos scenoje išvys didžiulį laivą, puokštę profesionalių muzikantų ir išgirs pačius geriausius mano hitus. Bus daug geros energijos. Prieš šventes žmonėms padovanosime meilės ir kokybiškos muzikos injekciją“, – nemažai detalių atskleidė įspūdingam šou pasiruošęs L.Adomaitis.

L.Adomaitis savo koncertinį turą užbaigs Kaune ir taip duos startą kitiems „Žalgirio“ arenoje vyksiantiems šventiniams koncertams.

Kitos naujienos

Kodėl „Žalgirio“ arenos salės ir erdvės sutraukia įmonių renginius?

Kodėl „Žalgirio“ arenos salės ir erdvės sutraukia įmonių renginius?

„Bosca“ amfiteatras, Nemuno konferencijų ir VIP salės, restoranas „Sala“ bei... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi