#ZAbackstage. „Žalgirio“ areną aklinai užpildęs M.Mikutavičius – apie himną Kaunui bei kompiuterinius žaidimus

Artėjant metų pabaigai savo duoklę ištikimiausiems gerbėjams atidavė ir dainininkas Marijonas Mikutavičius, kurio koncertą stebėjo sausakimša Kauno „Žalgirio“ arena.

Ironiškai į savo šou žiūrovus kvietęs scenos vilkas didžiausią Baltijos šalyse areną užpildo jau ketvirtus metus paeiliui.

„Garso ir šviesų bus tiek, kad jų nebeliks niekam kitam, todėl šie koncertai bus iš viso paskutiniai visame pasaulyje. Po to tiesiog nieko niekur niekada nebevyks, įskaitant sporto, cirko, gaidžių peštynes, „Game of Thrones“ ir kitas pramogas. Taip jau netikėtai sutapo, jog šiais metais švenčiu dvigubą jubiliejų — man keturiasdešimt šešeri ir esu dvidešimt keturis metus scenoje, todėl koncertai bus šventiški ir kvepės blyškia žilagalvio gaiva“, – prieš koncertinį turą juokavo Marijonas.

Tarp besilinksminusių pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje sukiojosi ir „ZAbackstage“ kolektyvas, po įspūdingo koncerto pakalbinę Lietuvos krepšinio himno „Trys milijonai“ autorių ir atlikėją.

Kaip visada šmaikščiai nusiteikęs M.Mikutavičius kalbėjo apie himną Kaunui bei futbolui ir gyrėsi savo pasiekimais kompiuteriniuose žaidimuose.

Naujųjų metų pradžioje „Žalgirio“ arenoje sausio 17 dieną kviečiame į „Aukštųjų mokyklų mugę“, o sausio 26-ąją įvyks ilgai laukti „M.A.M.A 2017“ muzikos apdovanojimai.

Kitos naujienos

Eurolygos atkrintamosios „Žalgirio“ arenoje: netrukus prasidės bilietų prekyba

Eurolygos atkrintamosios „Žalgirio“ arenoje: netrukus prasidės bilietų prekyba

Kauno „Žalgirio“ komanda užsitikrino vietą tarp aštuonių stipriausių Eurolygos komandų. Plačiau »

#ZAbackstage. Kakė Makė išbandė jėgas „nykščių karo“ žaidime

#ZAbackstage. Kakė Makė išbandė jėgas „nykščių karo“ žaidime

Visų mažųjų numylėtinė žaismingoji Kakė Makė surengė antrąją gimtadienio fiestą... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi