#ZAbackstage. „Žalgirio“ areną aklinai užpildęs M.Mikutavičius – apie himną Kaunui bei kompiuterinius žaidimus

Artėjant metų pabaigai savo duoklę ištikimiausiems gerbėjams atidavė ir dainininkas Marijonas Mikutavičius, kurio koncertą stebėjo sausakimša Kauno „Žalgirio“ arena.

Ironiškai į savo šou žiūrovus kvietęs scenos vilkas didžiausią Baltijos šalyse areną užpildo jau ketvirtus metus paeiliui.

„Garso ir šviesų bus tiek, kad jų nebeliks niekam kitam, todėl šie koncertai bus iš viso paskutiniai visame pasaulyje. Po to tiesiog nieko niekur niekada nebevyks, įskaitant sporto, cirko, gaidžių peštynes, „Game of Thrones“ ir kitas pramogas. Taip jau netikėtai sutapo, jog šiais metais švenčiu dvigubą jubiliejų — man keturiasdešimt šešeri ir esu dvidešimt keturis metus scenoje, todėl koncertai bus šventiški ir kvepės blyškia žilagalvio gaiva“, – prieš koncertinį turą juokavo Marijonas.

Tarp besilinksminusių pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje sukiojosi ir „ZAbackstage“ kolektyvas, po įspūdingo koncerto pakalbinę Lietuvos krepšinio himno „Trys milijonai“ autorių ir atlikėją.

Kaip visada šmaikščiai nusiteikęs M.Mikutavičius kalbėjo apie himną Kaunui bei futbolui ir gyrėsi savo pasiekimais kompiuteriniuose žaidimuose.

Naujųjų metų pradžioje „Žalgirio“ arenoje sausio 17 dieną kviečiame į „Aukštųjų mokyklų mugę“, o sausio 26-ąją įvyks ilgai laukti „M.A.M.A 2017“ muzikos apdovanojimai.

Kitos naujienos

Kauno „Žalgiris“ pradeda naujo sezono abonementų prekybą

Kauno „Žalgiris“ pradeda naujo sezono abonementų prekybą

Svarbiausioms sezono kovoms besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ nepamiršta ir artėjančio naujo... Plačiau »

Fantastiški skaičiai: „Žalgirio“ arena – lankomiausia Eurolygoje

Fantastiški skaičiai: „Žalgirio“ arena – lankomiausia Eurolygoje

Į rungtynes „Žalgirio“ arenoje vidutiniškai sugužėdavo po 13 567 krepšinio... Plačiau »

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi