Stilingas, didingas ir erdvus restoranas kviečia švęsti šventes Nemuno saloje, kur saulė leidžiasi į upės vingį, kulinarijos meistrų sukurti gurmaniški patiekalai ir užkandžiai lepina kiekvieno gomurį. Erdvi lauko terasa su vaizdais į Kauno architektūrą natūralios gamtos fone leis svečiams pasijusti arčiau gamtos bei pasigrožėti visai čia pat tekančiu Nemunu. Patogi lokacija ir nemokamas parkavimas atvykus į areną.

Laukiame Jūsų dienos pietų metu darbo dienomis nuo 12 iki 15 val. Padovanosime Jums jaukią aplinką, gražų vaizdą į upę ir tobulų skonių harmoniją.

Mes taip pat laukiame Jūsų vakarienei prieš arenoje vykstančius renginius. Rezervuokite staliukus prieš atvykdami el. paštu info@salarestoranas.lt arba telefonu +370 614 32542.

Mielai paruošime pietus ar vakarienę ir verslo renginiams ar Jūsų asmeninėms šventėms. Daugiau sužinokite čia.

2019-uosius pasitiksite Naujametiniame C. Norman ir G. Paškevičiaus koncerte ir galvojate kur šventiškai pavakarieniauti? „Žalgirio“ arenoje įsikūręs restoranas „SALA“ turi Jums išskirtinį, mūsų virtuvės meistrų paruoštą, naujametinės vakarienės pasiūlymą! Specialų meniu rasite čia. Vietų skaičius itin ribotas!

Informacija

Opening hours

I-V: 10-17 val.
VI-VII: Nedirbame

PAYMENT TYPES ACCEPTED

Grynaisiais, banko kortelėmis, pavedimu

Reservation

+370 614 32542

info@salarestoranas.lt

Location in arena

Find in arena

Arena partners

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. All rights reserved
Solution: Gamadigi