Po sėkmingo turo po visą Lietuvą projektas „2 METRAI“ pilnutėlėje Palangos koncertų salėje atsisveikino su programa „Linksmiausias metų koncertas“. Tačiau atsisveikinimas – tik laikinas. Deividas Norvilas-Deivis ir Rafailas Karpis jau ruošia naują staigmeną klausytojams ir skelbia didžiausius karjeros koncertus – gruodį „Žalgirio“ arenoje nuskambės nauja programa „Linksmiausias kalėdinis šou“ kartu su pučiamųjų orkestru – Kauno bigbendu, kurio vyr. dirigentas – Tomas Botyrius.

Naujoji gruodžio mėnesį pristatoma programa „Linksmiausias kalėdinis šou“, kurią režisuoja Andrius Žiurauskas, bus kur kas daugiau nei koncertas. Žiūrovų lauks koncerto, spektaklio, humoro pasirodymo ir šou elementus apjungiantis reginys su Kauno bigbendu, LED vizualizacijomis, įspūdinga scenografija, šviesų sprendimais, specialiai kuriama muzika ir netikėtais siurprizais.