Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Barselonos „FC Barcelona“

Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais, Kauno „Žalgiris“ joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, neblėstantis gerbėjų palaikymas – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog „Žalgiris“ yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

Į rungtynes atvyksiantys savo automobiliais gali pasinaudoti ir „Žalgirio“ arenos stovėjimo aikštelėmis, iš anksto į jas įsigiję parkavimo bilietą. Pagal „ADC parking“ sistemoje užregistruotą automobilio numerį jie bus įleidžiami tiek per Karmelitų, tiek per A.Mickevičiaus tiltą. Parkavimą į artimiausius renginius galima įsigyti „ADC parking“ svetainėje.

Galerija

Informacija apie renginį

Laikas

2023-05-03, 19:44 val.

Durys

18:00 val.

Trukmė

2 val.

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Salės planas

(KREPŠINIS)

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima ne tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte. Turintys bilietus kituose arenos aukštuose po vakarienės yra palydimi į savo sektorių.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos