Ledo šou „Čempionai“

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko tradiciškai prieššventiniu laikotarpiu pakvies visus dailiojo čiuožimo gerbėjus į vieną ilgiausiai rengiamų ledo šou projektų Europoje. Tačiau šių metų šou bus kitoks nei anksčiau – mylimiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora žengia naują tvirtą žingsnį savo karjeroje ir pasiryžę pristatyti Lietuvai ir Europai naujo formato dar įspūdingesnį ledo šou „Čempionai“. Pasirodymai vyks gruodžio 11 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 13 d. Vilniaus „Pramogų“ arenoje.

Ledo šou „Čempionai“ siužetas bus paremtas tikrais faktais ir ypatingomis čempionų istorijomis. Žiūrovai turės galimybę išgyventi sportinį vienos mylimiausių Lietuvos dailiojo čiuožimo porų kelią – nuo sunkios pradžios iki medalių ir pripažinimo – bei kartu su M. Drobiazko ir P. Vanagu dar kartą pajusti jų istorinių pasiekimų kainą.

Nors tai bus jau 18-as „Liepsnojančio ledo“ pasirodymas Lietuvoje, organizatorių teigimu, tai bus pats brangiausias ir techniškai sudėtingiausias iki šiol mūsų šalyje rodytas šou ant ledo. Daugiau nei 100-o žmonių techninė ir kūrybinė komanda, ketvirtis šimto ledo čempionų ir dailiojo čiuožimo žvaigždžių, daugiau nei 100 gimnastų, akrobatų, šokėjų, choro artistų, muzikantų, žymūs Lietuvos atlikėjai. Visi jie pasirengę nustebinti žiūrovus kerinčia choreografija, vokalu, muzika, įspūdingais kostiumais ir grimu. O visa tai sujungs jaudinantys specialiai šiam šou kurto filmo kadrai.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Data ir laikas

2019 12 12 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

30,00 EUR - 50,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 30,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 09.01 d. iki 09.17 d.

Organizatorius

UAB Bravo Events

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi