Paramos koncertas: Vienybės jėga | Сила єдності

Lietuvos ROTARY ir LIONS bendruomenės kartu su ICC Ukraina – Lietuva bei Ukrainos ir Lietuvos atlikėjais vienija jėgas ir rengia didelį paramos koncertą, kurio visos lėšos bus skirtos Ukrainos karių ir kovotojų gydymui ir reabilitacijai Lietuvoje.

Prie šio paramos koncerto jungiasi net keturios Ukrainos scenos žvaigždės : Ruslana, Tina Karol, NK-  Nastya Kamenskich, Nadya Dorofeeva ir būrys Lietuvos atlikėjų.

Koncerte išgirsime Marijoną Mikutavičių, Merūną, Liepą Mondeikaitę ir Alana Šport, Ingą Valinskienę, Nomedą Kazlaus, G&G sindikatą, Saulių Urbonavičių, Rositą Čivilytę ir Oną Mingę Slušnytę, „LT United“, „Hiperbolės“ muzikantus, „Violin beats“, šokių studijos „Infinitum“ šokėjus ir kt.

Renginį  ves Arūnas Valinskas ir Ruslana.

Nuo pirmos karo Ukrainoje dienos ROTARY ir LIONS  klubų nariai aktyviai įsijungė į pagalbos ir paramos ukrainiečiams organizavimą, jos nugabenimą, pabėgėlių iš Ukrainos saugų atvežimą į Lietuvą, rūpinasi jų apgyvendinimu ir aprūpinimu reikalingais daiktai. Atsiliepdami į kolegų – Ukrainos ROTARY ir LIONS klubų prašymus, renkame ir vežame tikslingą paramą, organizavome ir organizuojame įvairias akcijas ir renginius, kurių metu surinktos lėšos skiriamos pagalbai Ukrainai.

Sužeistiems Ukrainos kariams suteikiamas reikalingas gydymas, tačiau po jo jų laukia ir ilga reabilitacija. Norime, kad tokiu metu jie nebūtų pamiršti.

Lietuvos reabilitacijos įstaigos yra parengusios apie 1200 vietų sužeistiems kariams, už koncerto bilietus surinktomis lėšomis galime 150-200 Ukrainos karių apmokėti 3 savaičių reabilitaciją Lietuvoje.

Renginio metu norime pagerbti Ukrainos tautos, jos karių didvyriškumą ir vienybę, ginant savo šalį, demokratiją ir taiką, ne tik Ukrainoje, bet iš visame pasaulyje.

Norime parodyti ir atlikėjų  vienybę – bendras abiejų šalių atlikėjų projektas, tos vienybės rezultatas.

Tad mūsų visų vienybė – Ukrainos žmonių,  jos karių, mūsų Lietuvos žmonių, atlikėjų, vieningai agresiją smerkiančio pasaulio žmonių –  yra didelė jėga.

Jėga, kuri sutramdys tamsias jėgas ir sugrąžins taiką į Ukrainą.

Renginio nuoroda: čia.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-04-29, 18:00 val.

Durys

17:00 val.

Trukmė

~3 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 3 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 31,00 EUR

Organizatorius

Asociacija ROTARY „Vykinto“ klubas

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos