Marijonas Mikutavičius akustiškai: | UNTOLD CITY | Kaunas

Marijonas Mikutavičius – festivalyje „Untold City“ akustiškai! Po labai ilgos pertraukos – koncertas Kaune po atviru dangumi. Išskirtinis akustinis skambesys ribotam žiūrovų skaičiui.

„Untold City“ – vienintelė vieta, kur šią vasarą bus galima išgirsti beveik dviejų valandų trukmės geriausių Marijono dainų programą, kurią drauge su savo muzikantais jis žada atlikti akustiškai. Festivalis koncertams išrinko unikalią erdvę: rugpjūčio 20 d. – Kaune, Nemuno saloje.

Festivaliui „Untold City“ jau dabar ruoštis pradėjęs Marijonas sako, kad šie du pasirodymai jam ypač svarbūs. Jie – sugrįžimo į sceną ir įprastą gyvenimą simbolis. Be to, dainininkas itin išsiilgo visus muzikos niuansus ir subtilybes atskleidžiančio akustinio skambesio.

 

Į kiekvieną koncertą bus parduotas ribotas skaičius bilietų. Tai bus rekordiškai mažas kiekis, palyginus su įprastais Marijono koncertais. Rekomenduojama bilietais pasirūpinti iš anksto.

Dainininkas tiki: joks velnias ar virusas kojos nebepakiš ir koncertai, kurių laukia daug labiau nei įprastai, vyks sklandžiai ir įsimins visiems ilgam. „Spjaunu tris kartus per petį, bet jeigu atsitiktų kažkas nenumatyto ir renginiai negalėtų įvykti, asmeniškai pažadu ir garantuoju, kad kiekvienas greitai ir be vargo atgaus pinigus už bilietus“, – sako jis.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.untoldcity.lt

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-08-20 d. 20:00 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 7 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai.

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

29 EUR - 39 EUR

Organizatorius

„Muzikos dienos“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi