Šviesa spindės tamsoje: Linas Adomaitis

Keičiasi Lino Adomaičio turo pavadinimas: tai dovana sūnui ir klausytojams

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis pristato naują pavadinimą savo koncertiniam turui didžiosiose šalies arenose. Estetika ir muzikine prabanga alsuojantys turo pasirodymai drauge su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO vyks gruodžio 22 dieną Klaipėdoje ir gruodžio 27 dieną Kaune.

Linas Adomaitis savo koncertinį turą pavadintą „Saulės pėdomis“ planavo rengti dar prieš kelerius metus, tačiau, dėl pasaulinės pandemijos, buvo priverstas jį perkelti net du kartus.  Atsižvelgdamas į pastarųjų metų aktualijas, dainininkas nusprendė pakeisti turo pavadinimą į šviesesnį ir tauresnį: „Šviesa spindės tamsoje“.

Naujausias koncertinio turo, kaip ir naujausia Lino daina tokiu pat pavadinimu, tai muzikanto dovana sūnui Jokūbui ir koncertinio turo klausytojams, galėsiančiais mėgautis Lino Adomaičio bei Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO (meno vadovas kompozitorius Gediminas Gelgotas) atliekama muzika.

„Tai, kas šiandien vyksta pasaulyje verčia permąstyti gyvenimą, santykius ir darbus, todėl nutarėme atnaujinti koncertinio turo tematiką, kuri būtų aktuali, kuri kvėpuotų šių dienų vertybėmis. Norime nešti žmonėms šviesą, tikėjimą, drąsą ir viltį“, – teigia L. Adomaitis.

Dainininkas puikiai prisimena arenų turą „Vandenynai“ su LVSO orkestru ir maestro Gintaru Rinkevičiumi. „Tai man paliko neišdildomus prisiminimus ir neįkainojamą patirtį. „Vandenynai“ buvo skirti mano pirmagimei Saulei, o naujausias turas „Šviesa spindės tamsoje“ skiriamas mano sūnui Jokūbui. Tai simboliška. Juk vaikai yra didžiausias turtas ir prasmė, dėl jų gyvename, kuriame ir linkime jiems šviesos“, – priduria Linas.

Daugybės hitų autoriaus profesionalumas ir ilgametė koncertinė patirtis su geriausiais Lietuvos orkestrais, bigbendais ir chorais nepalieka abejingų.
Linas Adomaitis – Šviesa spindės tamsoje:

Rodos kiekvienas Lino Adomaičio pasirodymas vis kitoks, todėl tai tik pabrėžia jo gebėjimą žongliruoti įvairiuose muzikos žanruose. Atlikėjo pasirodymų metu klausytojai visuomet atranda gerą balansą tarp profesionalumo ir pramogos, o namo išsineša pozityvias mintis, kurios išlieka ilgai.

„Koncertinis turas, kaip ir mano naujausia daina „Šviesa spindės tamsoje“, bus apipintas metaforomis, todėl kažkas jame išgirs padėką Dievui, o kažkas linkėjimą sūnui, žmogui ar pasauliui. Laukiu šio turo ne tik dėl nuostabaus NIKO orkestro subtilumo, bet ir dėl įspūdingo šou, kuris didžiosiose arenose, taps žmonėms jaukus, prasmingas ir įsimintinas“, – pasakoja L. Adomaitis.

Turo „Šviesa spindės tamsoje“ metu skambės tokie visiems gerai žinomi Lino Adomaičio hitai, kaip „Vandenynai“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Tavo spalvos“, „Lauko vidury“, „Saulės pėdomis“, „Ar tu ją matei?“, „Žalioj tyloj“, „Aš pavydžiu sau“ ir daugybė kitų. Muzikantas klausytojams žada ir keletą dar negirdėtų kūrinių bei staigmenų, kurios kol kas išlieka paslaptyje.

„Šis turas, tai ne tik iki širdies gelmių gražiausios Lino dainos, skambėsiančios specialiai šiam turui ruoštomis aranžuotėmis su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO, bet ir nepakartojamas reginys Kauno ir Klaipėdos arenų lankytojams. Drąsiai galime pažadėti, kad šviesų šou pirmą kartą Lietuvoje bus toks įspūdingas. Tai bus muzikos ir vizualaus meno tandemas. Muzika sielai, šviesos akims ir nuostabi nuotaika Šv. Kalėdų proga“, – teigia koncertinio turo organizatoriai.

Lino Adomaičio turo pasirodymai vyks gruodžio 22 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bei gruodžio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus platina BILIETAI.lt. Visiems, įsigijusiems bilietus į turo „Saulės pėdomis“ koncertus šiose arenose, galios tie patys bilietai.Tuo metu visi, įsigiję bilietus į turo „Saulės pėdomis“ koncertus Vilniuje arba Panevėžyje, gali iškeisti juos į pasirodymus Kaune ar Klaipėdoje, arba susigrąžinti pinigus. Prašome kreiptis info@bilietai.lt
Linas Adomaitis – Vandenynai:

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, „Žalgirio“ arena

Laikas

2022-12-27, 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~1 val. 45 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

29,00 EUR - 50,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 25,50 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (2,00 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

Organizatorius

UAB Seven Live

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos