KOVACS

Europos širdis užkariavusi Nyderlandų soul atlikėja Kovacs koncertuos Kaune

Gegužės 25 d. Kaune savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs pasaulio soul muzikos stebuklu tituluojama Nyderlandų atlikėja Kovacs. Išskirtinės išvaizdos dainininkė, garsėjanti savita kūryba ir unikaliu stiliaus pojūčiu, yra ne tik užkariavusi muzikos gurmanų širdis, bet ir tapusi tikru šiuolaikinės kultūros fenomenu. Talentinga jaunosios kartos atstovė Kaune pristatys savo trečiąjį studijinį albumą „Child Of Sin“, kuris pasirodė vos prieš mėnesį, tačiau jau spėjo pelnyti puikius kritikų vertinimus.

KOVACS

Sharon Kovacs (toks tikrasis dainininkės vardas) gimė 1990 m. Eindhovene, Nyderlanduose. Ji išmoko dainuoti anksčiau nei kalbėti, o rimtai susidomėjo muzika paauglystėje. Baigusi mokyklą, Sharon dalyvaudavo atviro mikrofono vakarėliuose baruose, kur pati dirbo padavėja. Ji greit tapo vietos žvaigžde ir įstojo į Eindhoveno „Rock City“ institutą, kur ją priėmė vos po dviejų dainų perklausos. Tačiau mokytojai ir patys nežinojo, ką daryti su tokiu ekspresyviu vokalu – jis pasirodė pernelyg karštas ir aistringas subtiliam olandų būdui. Bet mergina nepaisė jokių standartų ir drąsiai ėjo savo keliu, semdamasi įkvėpimo iš tokių muzikos dievaičių kaip Betty Davis, Etta James, Tina Turner, Nina Simone ir Billie Holliday.

2014 m. Kovacs įrašė savo pirmąjį EP „My Love“, padedant garsiam muzikos prodiuseriui Oscarui Hollemanui. Iš dalies Kuboje įrašytas darbas tango noir stiliuje greitai tapo Europos hitu ir atsidūrė radijo grojaraščių aukštumose.

My Love –

2015 m. atėjo metas ir debiutiniam albumui – „Shades of Black“. Albumas pakerėjo klausytojus ir pateko į topus 36 šalyse, į dešimtuką Vokietijoje ir užėmė pirmąją vietą dainininkės tėvynėje – Nyderlanduose. Daugiau kaip 60 mln. YouTube peržiūrų, sutartis su „Viva Paris“ modelių agentūra, daugybė apdovanojimų ir galimybė koncertuoti prieš Robbie Williams pasirodymą – visa tai yra Kovacs. Talentinga muzikos diva taip pat laimėjo prestižinį EBBA apdovanojimą ir koncertavo tokiuose festivaliuose kaip „Rock am Ring“, „Glastonbury“, „Sziget“ ir kituose.

Antrasis Kovacs albumas „Cheap Smell“ (2018) buvo vienas atviriausių ir nuoširdžiausių soul albumų per dešimtmetį, pavadintas jos paskutinės (iki solo karjeros pradžios) grupės vardu ir skirtas atrasti teigiamų dalykų sunkiausiose gyvenimo situacijose.

Cheap Smell –

Trečiasis ir naujausias Kovacs albumas „Child Of Sin“ („Nuodėmės vaikas“) pasirodė 2023 m. sausio 13 d. Albumo bendraautorius ir prodiuseris – Jonathan Quarmby, anksčiau dirbęs su su Jamesu Morrisonu, Mika, Nancy Sinatra, „The Pretenders“ ir kitomis garsiomis grupėmis. Albumo titulinė daina – duetas su „Rammstein“ lyderiu Tillu Lindemannu. Apie savo naujausią darbą Kovacs atsiliepia taip: „Mano trečiasis albumas yra kulminacija visko, ko išmokau per pastaruosius kelerius metus. Aš surinkau visas savo praeities kaukes ir bandžiau jas pavaizduoti šiame darbe. Pasąmonėje tai buvo labai simboliška, nes kuriant šį albumą visos mano pačios kaukės tiesiog ėmė ir išnyko. „Nuodėmės vaikas“ yra tai, kas aš esu. Kovacs. Šimtu procentų natūrali ir atvira“.

Child Of Sin –

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-05-25 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

VIP klubo nariai

Klubo nariai bilietus pirks nuo 2023 03 20 iki 2023 04 03 (imtinai)

Organizatorius

Medusa Concert, UAB

ŽA autobusai po renginio

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos