JUNIOR A

Su pasididžiavimu pristatome dar vieną „Pakrantė LIVE“ atlikėją, kuris pakerėjo ne tik Lietuvos klausytojų širdis. VIP koncertas su Junior A – išskirtinė kelionė kokybiškos muzikos pasaulyje.

Junior A a.k.a. Tautvydas Gaudiešius į muzikos pasaulį 2017 metais atėjęs labai netikėtai. Pasirodžius vienai žymiausių dainų „Sleep machine“, atlikėją pastebėjo užsienio rinka: juo susidomėjo visos didžiausios muzikos leidybos kompanijos pasaulyje („Sony Entertainment“, „Columbia“, „XL Recordings“, „IMSOUND“). Dabar dainininkas jau gali pasigirti 5 albumais. Jo kuriamas minimalistinis R&B ir popmuzikos skambesys „prilipo“ ir prie lietuviško skonio. Daina „Paper planes“, skambanti lietuviškame filme „Išgyventi vasarą“, buvo puikus atlikėjo ir jo stilistikos įvadas į mūsų rinką. Dabar gerbėjai mintinai skanduoja dainų žodžius pilnose koncertinėse salėse, o šiltais vasaros vakarais festivaliuose linguoja į taktą spoksodami į dangų.

Kiekvienas randa, kaip jam pajausti Junior A muziką, bet faktas – Lietuvos padangėje sužibo dar viena sielų gydytojo žvaigždė.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę (pirmas 3 valandos – nemokamai).

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

„Pakrantėje“ atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-06-20 d. 21:00 val.

Durys

20:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

17 EUR - 100 EUR

Organizatorius

„Showart“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi