Kaimo kapelų šventė “Grok, Jurgeli 2020“

Spalio 17 dieną susitikime „Grok, Jurgeli“ šventėje!

Kupina gyvenimo džiaugsmo, šilta ir daininga „Grok, Jurgeli” šventė, nepaisant šiais metais iškilusių iššūkių, vėl kviečia visus smagiai ir saugiai praleisti dar vieną nepakartojamą vakarą kartu su šauniausiomis kapelomis iš įvairių šalies kampelių.

Pabūkime kartu šventėje, kurią galbūt dar vaikystėje žiūrėdavote per televizorių, kurioje skambėjusioms dainoms kažkada pritardavo jūsų močiutė. Šventėje, kuri gyvuoja jau pusę amžiaus!

Skambios dainos, smagūs šokiai, šmaikštūs pokštai tikrai nepaliks abejingų. Kiekvienas galės pasijusti šventės dalimi – kartu su kapelomis padainuoti, pasiūbuoti ir į namus lauktuvių ne tik gerą nuotaiką, bet ir kokį skanėstą ar tautodailės meistro darbelį atminimui parsivežti. Šventės metu vyks Lietuvos tautinio paveldo pristatymas, kuriame savo gaminius pristatys įvairių amatų ir kulinarinio paveldo meistrai.

Laukiame visų Žalgirio arenoje spalio 17 d. 16 val..

Atvykite su šeima, draugais ar kaimynais, pasipuošę veido kaukėmis ir, susėdę saugiais atstumais, galėsite mėgautis švente.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2020 10 17 d. 16:00 val.

Durys

14:30 val.

Trukmė

~3 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

9,00 EUR - 22,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 9,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,00 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

ORGANIZATORIUS

VŠĮ Miesto šventė

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi