Que Bueno Volver a Verte Tour: J BALVIN

Ryškiausia lotynų muzikos superžvaigždė J Balvin surengs koncertą Lietuvoje

Pasiruoškite karščiausiam metų šou – pasaulinė muzikos superžvaigždė J Balvin surengs koncertą Lietuvoje. Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad vienas populiariausių lotynų muzikos atlikėjų J Balvin į mūsų šalį atvyks 2024 m. pavasarį. Pirmąkart Lietuvoje koncertuosiantis J Balvin įspūdingą šou surengs kitų metų gegužės 18-ąją dieną didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Muzikos apdovanojimų rekordininkas J Balvin, kurio įrašai pasaulyje parduoti didesniu nei 35 mln. tiražu, „Que Bueno Volver A Verte“ gastrolių Europoje koncertuose pristatys visus didžiausius hitus ir naujausias dainas.

Bilietus į išskirtinį J Balvin šou visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo šio penktadienio (gruodžio 1 d.) 10 val. ryto. Dieną prieš, lapkričio 30-ąją, bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

J Balvin – „Mi Gente“:

Medeljine, antrame pagal dydį Kolumbijos mieste po Bogotos, gimęs José Álvaro Osorio Balvín, profesionaliai žinomas kaip J Balvin, šiandien yra bene populiariausias Kolumbijos dainininkas. Dažnai tituluojamas reggaeton muzikos princu, J Balvin yra vienas daugiausiai įrašų pasaulyje pardavusių lotynų muzikos atlikėjų. Skaičiuojama, kad jo parduotų įrašų skaičius yra didesnis nei 35 mln. Kaip žinia, kitos ryškios lotynų muzikos žvaigždės Ricky Martin, Enrique Iglesias ir Shakira sėkmės pasaulyje sulaukė tik po to, kai įrašė albumus anglų kalba. J Balvin, nors bendradarbiauja su daugeliu anglakalbių atlikėjų, ir toliau dainuoja beveik vien tik ispaniškai ir tikisi ispanų kalba atliekamą muziką pristatyti plačiajai pasaulinei auditorijai.

J Balvin – „Safari“ (ft. Pharrell Williams, BIA, Sky):

J Balvin laimėjo vienuolika „Billboard Latin Music Awards“, šešis „Latin Grammy“ apdovanojimus, penkis „MTV“ vaizdo muzikos apdovanojimus, septynis „Latin American Music Awards“ muzikos apdovanojimus ir buvo pristatytas keturiems „Grammy“ apdovanojimams. 2017 m. vykusioje „BMI Latin Awards“ ceremonijoje už indėlį į lotynų muzikos industriją atlikėjas buvo pripažintas „Geriausiu metų šiuolaikinės lotynų muzikos dainų autoriumi“, taip pat pelnė pirmąjį „Lo Nuestro Awards“ ceremonijoje įteiktą „Global Icon Award“ apdovanojimą už indėlį į lotynų muzikos sklaidą pasaulyje. 2017 m. J Balvin tapo pirmuoju lotynų amerikiečiu, tapusiu pagrindine žvaigžde pasauliniuose muzikos festivaliuose „Coachella“, „Tomorrowland“ ir „Lollapalooza“. 2017 m. „Gineso rekordų knyga“ pripažino jį „antrosios kartos reggaeton revoliucijos lyderiu“. 2020 m. J Balvin buvo pristatytas rekordiniam skaičiui „Latin Grammy“ apdovanojimų laimėti – atlikėjas pretendavo nugalėti net 13-oje nominacijų.

„Black Eyed Peas“, J Balvin – „Ritmo (Bad Boys For Life)“:

Kitų metų pavasarį Lietuvoje pirmąkart koncertuosiantis J Balvin yra vienas darbščiausių muzikos atlikėjų. Gegužės 18-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune pasirodysiantis populiariausiu lotynų muzikos atlikėju tituluojamas muzikantas įrašė ir išleido hitais tapusias dainas kartu su gausybe žvaigždžių pradedant populiariuoju atlikėju Ed Sheeran, Dua Lipa, Beyoncé, Pharrell Williams, Camila Cabello, Justin Bieber, Khalid, Cardi B, David Guetta, Skrillex, Ariana Grande, Selena Gomez, „The Black Eyed Peas“, Iggy Azalea, Pitbull, Rosalía, Anitta, Sean Paul, Karol G, Bad Bunny, Usher, DJ Khaled, „Major Lazer“, Chris Brown, Tyga, Post Malone, Daddy Yankee, Liam Payne („OneDirection“), „Maroon 5“ ir baigiant grupe „Metallica“.

J Balvin – „Wherever I May Roam“:

Muzikinę karjerą J Balvin pradėjo 2007 m., kada pasirodė debiutinis mixtape albumas „Real“. Pirmos sėkmės sulaukė praėjus dvejiems metams, kada singlas „Ella Me Cautivó“ pasiekė populiariausių Kolumbijos hitų Top 20. 2012-aisiais J Balvin pakartotinai išleido debiutinį albumą ir pasirašė kontraktą su didžiausios pasaulyje įrašų kompanijos „Universal Records“ padaliniu „Capitol Latin“. Didžioji sėkmė J Balvin aplankė 2014 m. pradžioje, kada buvo išleistas bendrai su Puerto Riko dainininku Farruko įrašytas singlas „6 AM“. Ypač populiariu tapęs hitas „Billboard Latin Airplay“ hitų sąraše pasiekė 43, o vėliau ir 1 vietą. Netrukus J Balvino albumas „La Familia“ užėmė dešimtąją vietą „Billboard“ populiariausių lotynų muzikos albumų sąraše ir iš viso jame išsilaikė 122 savaites.

J Balvin – „6 AM“ (ft. Farruko):

Netrukus po to, J Balvin Jungtinėse Valstijose išleido savo antrąjį kūrinį „Ay Vamos“, kuris įtvirtino jo vardą Lotynų Amerikos rinkoje ir pelnė pirmąjį „Latin Grammy“ apdovanojimą „Best Urban Song“ nominacijoje. Šios dainos muzikinis vaizdo klipas yra vienas iš visų laikų žiūrimiausių lotynų muzikos klipų, sulaukęs daugiau nei milijardo peržiūrų. Paskatintas sėkmės, J Balvin įrašė didelės sėkmės sulaukusias dainų versijas su pasaulinio garso žvaigždėmis Justin Bieber („Sorry“), Ariana Grande („The Way“ ir „Problem“), Robin Thicke („Blurred Lines“), „Maroon 5“ („Maps“) ir Prince Royce („Stuck On A Feeling“). 2020 m. J Balvin buvo pristatytas rekordiniam skaičiui – 13 „Latin Grammy“ apdovanojimų laimėti.

J Balvin – „Ay Vamos“:

2016-uosius J Balvin pradėjo su trenksmu ir išleido didžiuliu lotynų muzikos hitu tapusią dainą „Ginza“, apie kurį žurnalas „Rolling Stone“ rašė: „daina „Ginza“ yra geriausios trys minutės reggaeton muzikos istorijoje“. Muzikinis dainos klipas pagerino daugiausiai lotynų muzikos vaizdo klipo peržiūrų per pirmąsias 24 val. rekordą – daugiau nei 2 mln. peržiūrų. Tų pačių metų birželį J Balvin išleido antrąjį studijinį albumą „Energia“, padovanojusį hitus „Bobo“, „Safari“ ir „Sigo Extranandot“.

J Balvin – „Ginza“:

2017-ųjų vasarą atlikėjas išleido kol kas sėkmingiausią savo hitą – kartu su prancūzų DJ’umi Willy William įrašytą dainą „Mi Gente“. Praėjus vos porai mėnesių po pasirodymo, „Mi Gente“ užkariavo muzikos klausymosi platformos „Spotify“ skelbiamą „Global Top 50“ hitų sąrašą, o dainos video peržiūrų skaičius „YouTube“ platformoje peržengė 1 mlrd. ribą. Netrukus buvo išleista remiksuota dainos versija, kuri buvo įrašyta su amerikiečių dainininke Beyoncé – tai padėjo „Mi Gente“ pasiekti trečiąją vietą JAV hitų tope.

J Balvin, Willy William – „Mi Gente“ (ft. Beyoncé):

2018 m. buvo išleistas trečiasis studijinis albumas „Vibras“, kurį pristatė dvi hitais tapusios dainos „Machika“ ir „Ahora“. Jų dėka „Vibras“ pagerino daugiausiai transliacijų per 24 val. klausymosi muzikos platformose rekordą. J Balvin apibūdino savo įrašo skambesį taip: „33% dancehall, 33% R&B ir 33% reggaeton“. Atlikėjas patikslino, kad į albumo kūrybą buvo įdėta daug meilės ir kad jame skamba skirtingos vibracijos, todėl ir pavadinimas „Vibras“: „Tikrasis albumo tikslas buvo parodyti tai, kas vyksta su ispanų muzika, kuri tampa pasauline – mūsų sukurti ritmai yra tokie nuostabūs, kad jums net nereikia suprasti to, apie ką dainuojame, jūs tiesiog pamilstate šias dainas“.

J Balvin, Jeon, Anitta – „Machika“:

2019-ųjų vasarą J Balvin netikėtai išleido kartu su puertorikiečių reperiu Bad Bunny įrašytą albumą „Oasis“, kuris pasiekė perkamiausių įrašų Top 10 Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tais pačiais metais J Balvin, kaip išskirtinis svečias, dalyvavo amerikietiškojo futbolo lygos (NFL) finalinės rungtynės „Super Bowl“, kurių pertraukos metu pasirodė įspūdingame šou su dainininkėmis Jennifer Lopez ir Shakira. 2020-aisias atlikėjas išleido ketvirtąjį solo albumą „Colores“, kurio apipavidalinimą ir dainų muzikinius vaizdo klipus sukūrė japonų menininkas Takashi Murakami. 2021 m. J Balvin išleido penktąjį studijinį albumą „José“. Vėliau tais pačiais metais atlikėjas bendradarbiavo su metalo muzikos titanų grupe „Metallica“ – J Balvin įrašė metalistų dainos „Wherever I May Roam“ remiksą, kuris buvo išleistas albume „The Metallica Blacklist“. 2021-uosius J Balvin užbaigė su daina „Una Nota“ – kartu su dainininke Dua Lipa įrašytu hitu.

J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny, Tainy – „Un Dia (One Day)“:

2022-ųjų kovo mėnesį J Balvin išleido du singlus, kuriuos įrašė su Ed Sheeran. Populiarusis britų muzikantas pasakojo, kad jis su J Balvin susipažino sporto salėje Niujorke, vėliau tą dieną jie kartu pietavo, gėrė kavą ir arbatą, o vėliau susitiko įrašų studijoje. Taip buvo sukurtos dvi dainos „Sigue“ ir „Forever My Love“. Ed Sheeran teigė, kad „mokytis ispanų kalbos buvo tikras iššūkis ir man buvo labai smagu tai daryti“. J Balvin sakė: „norėjau, kad Ed Sheeran ateitų į reggaeton muzikos pasaulį, o jis pakvietė ir mane į savajį – buvo tikrai šaunu girdėti kaip Ed dainuoja ispaniškai“. Nuo tada sklando oficialiai nepatvirtinti gandai, kad J Balvin ir Ed Sheeran įrašė ne dvi, o daugiau dainų, kurios gali būti išleistos atskiru albumu 2024-aisiais metais.

J Balvin, Ed Sheeran – „Forever My Love“:

Karščiausiu metų šou pretenduojantį tapti ryškiausios lotynų muzikos superžvaigždės J Balvin koncertą Lietuvoje rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“. Vienas didžiausių lotynų muzikos vardų J Balvin su įspūdingu šou į mūsų šalį atvyks 2024 m. pavasarį. Pirmąkart mūsų šalyje koncertuosiantis J Balvin vienintelį koncertą surengs kitų metų gegužės 18-ąją dieną didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Muzikos apdovanojimų rekordininkas J Balvin, kurio įrašai pasaulyje parduoti didesniu nei 35 mln. tiražu, „Que Bueno Volver A Verte“ gastrolių Europoje koncertuose pristatys visus didžiausius hitus ir naujausias dainas.

J Balvin & Ed Sheeran – „Sigue“:

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo prospektas 50, Kaunas

Laikas

2024-05-18, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

Judeline: 19:30, DJ Jovani: 20:00, J BALVIN: 21:00, Renginio trukmė: ~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Live Nation Lietuva, UAB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nevažiuos

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos