HIPERBOLĖ IN SYMPHONY

„Žalgirio“ arenoje – grandiozinis projektas „Hiperbolė In Symphony“

Kovo 25 d. Kaune skambės dainos, su kuriomis užaugome! Čia, pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje, legendinės grupės „Hiperbolė“ dainos skambės didžiausioje šalies „Žalgirio“ arenoje! Bene populiariausia Lietuvos grupė „Hiperbolė“ kitąmet minės savo įkūrimo 50-metį, tad pagaliau atėjo laikas atiduoti duoklę muzikai, vertai didžiųjų arenų, ir išreikšti pagarbą grupei, kurios dainos lydėjo mus visą gyvenimą.

Šia proga rengiamas didysis šventinis koncertas „Hiperbolė In Symphony“, kuriame visų mūsų mylimos grupės kūriniai skambės taip įspūdingai, kaip niekada iki šiol dar neskambėjo. Scenoje matysime daugiau kaip 60 orkestro muzikantų, geriausių šalies instrumentalistų ir žymiausių solistų.

Renginyje dalyvaus Kauno miesto simfoninis orkestras ir puokštė garsių Lietuvos dainininkų – Merūnas, Inga Valinskienė, Povilas Meškėla, Ona Kolobovaitė, Vladas Kovaliovas, Monika Marija, Egidijus Bavikinas, Ovidijus Vyšniauskas, jaunosios kartos atstovai – Kasparas Varanavičius ir Paulius Burba („Multiks“), o ypatingo svečio teisėmis – legendinės grupės „Hiperbolė“ narys – Viktoras Prapras. Ritmo grupėje gros tikri Lietuvos scenos vilkai – Tomas Varnagiris (gitara), Andrius Daugirdas (boso gitara), Mindaugas Balčiūnas (klavišiniai) ir kiti aukščiausios klasės instrumentalistai bei pritariantieji vokalistai. Koncerte skambės nemirtinga „Hiperbolės“ klasika – geriausios per visą karjeros 50-metį sukurtos dainos – „Vandens ženklai“, „Sugrįžk“, „Kai nieko neturi“, „Tu grok“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Pamiršk mane“, „Aš dar dainuosiu“ ir daug kitų puikių kūrinių, kuriuos ne vienas mūsų žinome mintinai. Renginį ves charizmatiškas Lietuvos muzikos istorijos guru – radijos laidų vedėjas ir muzikologas Darius Užkuraitis.

HIPERBOLĖ

Grupė „Hiperbolė“ susikūrė 1974 m. tuometiniame Vilniaus inžinieriniame statybos institute (dabar – VGTU) ir grodavo šokiuose. Repertuare skambėjo „The Beatles“, „Deep Purple“, „Nazareth”, „Bad Company”, „Uriah Heep” ir savo kūrybos dainos. Per kelis metus grupė tapo beprotiškai populiari, tačiau kolektyvo neaplenkė sovietinė cenzūra, ypač sustiprėjusi po Romo Kalantos susideginimo. Sava muzika galėjo skambėti tik neoficialiuose renginiuose priklausomai nuo valdžios atlaidumo. Muzikantai patys platino savo įrašus, kurie pasklido po Lietuvą ir tapo liaudies muzika.

1980 m. prasidėjo grupės aukso amžius – per keturis metus „Hiperbolė“ sugrojo daugiau kaip 300 koncertų, 1984 m. tapo Filharmonijos kolektyvu, tačiau tais pačiais metais, kaip ir kitos roko grupės, valdžios struktūrų buvo išformuota kaip kelianti grėsmę komunistinei santvarkai.

Vėliau „Hiperbolė“ buvo atsikūrusi 1991 m. ir 1996 m., išleido dar keturis studijinius albumus ir rengė turus, sutraukusius minias klausytojų. Deja, dėl įvairių priežasčių grupės veikla visgi buvo nutraukta.

Taigi dabar, artėjant „Hiperbolės“ jubiliejui, atėjo metas tinkamai įprasminti Lietuvos roko pionierių kūrybą ir išreikšti dėkingumą grupei, kurios muzika paliko bene ryškiausią pėdsaką mūsų muzikos istorijoje ir visų Lietuvos žmonių širdyse.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-03-25 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

VIP klubo nariai

Klubo nariai bilietus pirks nuo 2023 01 25 iki 2023 02 10 (imtinai)

Organizatorius

Medusa Concert, UAB

ŽA autobusai po renginio

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos