Gytis Paškevičius – Draugams

Sako su amžiumi vynas tik gerėja. Tą patį galima pasakyti ir apie scenos legendą Gytį Paškevičių. Žiemos šaltukui spaudžiant, švenčių šurmulyje visada norisi pakelti ypatingo vyno taurę, taigi…

Šypsena, juokas, ašaros, prisiminimai ir gražiausios akimirkos, nostalgija ir įkvėpimas – tai, o ir dar daugiau – muzikinėje kelionėje, į kurią Jus kviečia Gytis Paškevičius. Savo vienintelį pasirodymą šiais metais jis rengia Kauno Žalgirio Arenoje. Koncertas, kurį Gytis pavadino „Draugams“, gali tapti nuostabiausia Kalėdų dovana Jūsų artimiausiems žmonėms.

Dovaną savo gerbėjams paruošė ir pats Gytis. 2 tūkstančiams žmonių, kurie pirmieji įsigys bilietus į jo koncertą, dainininkas padovanos CD plokštelę: „Akimirka. Gyvenimas. Istorija”.

Daugiau nei 30 metų Gyčio dainas dainuoja įvairiausio amžiaus klausytojai. Gerbėjų širdis jis užkariavo ne tik nepaprastu talentu, bet ir savo tikrumu bei nuoširdumu. Tuo ir spinduliuoja jo muzika bei dainos, į kurias jis yra sudėjęs visą save.

2019 m. gruodžio 28 d. Kauno Žalgirio Arenoje Gytis Paškevičius atliks gerai žinomus, jau šlageriais tapusius kūrinius. Tarp jų įsipins ir keletas naujų dainų, kurios pirmą kartą skambės viešai.

Koncertą „Draugams“ puošia – grupė „Cappella‘A“ bei legendinis saksofono virtuozas Petras Vyšniauskas.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2019 09 28 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai įleidžiami iki 6 metų (imtinai) amžiaus (neužimant papildomos sėdimos vietos). Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

37,00 EUR - 61,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 37,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 09.09 d. iki 09.23 d.

ORGANIZATORIUS

Fizinis asmuo Gytis Paškevičius

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos