COLOURS OF BUBBLES

Iš lietuviškuoju Mančesteriu tituluojamų Šiaulių kilusi roko grupė „Colours of Bubbles“ klausytojų dėmesį pelnė kūriniais, kuriuose modernus indie rokas susipina su europietišku šalčiu ir tamsesnių dainų tekstų gyliu.

Pirmieji grupės albumai „Inspired by a True Story“ (2014) ir „She is the Darkness“ (2016) sulaukė didžiulio muzikos kritikų ir fanų įvertinimo. Ambicingas 2017 metų projektas „Untold Story“, kurio koncertuose geriausias abiejų grupės albumų dainas „Colours of Bubbles“ atliko pritariant Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, nustebino daug ko mačiusius ir dar labiau išplėtė gerbėjų gretas.

2019 metų rudenį rokeriai sugrįžo su nauju albumu „9 mm“. Trečiajam studijiniam šūviui „9 mm“ tikro britiško rokenrolo ir stygų skambesio Jungtinėje Karalystėje ieškoję „Colours of Bubbles“ sukūrė veržlų, maištu, greitu tempu ir energija užtaisytą albumą.

„Pakrantėje“ liepos 18 dieną „Colours of Bubbles“ pratęs „9 mm“ kelionę ir sugros autentišką, britiškos dvasios, 90-ųjų atspalvio ir šviesaus gitarinio garso įkvėptą koncertą. Skambės naujausi „Colours of Bubbles“ kūriniai „Russian Roulette“, „Summer“, „Only God Forgives“ ir „To Jane“ ir, žinoma, svarbiausi grupės hitai „Flags“, „Home“, „Truth of Dare“.

Festivaline roko dvasia, elektrinių gitarų maištas ir visas per karantiną susikaupęs kūrybinis įniršis – koncerte po atvirtu Kauno dangumi su metų roko grupe ne kartą pripažintais „Colours of Bubbles“!

Yra galimybė įsigyti stovimo sektoriaus ir VIP bilietus su staliuku ložėje.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę (pirmos 3 valandos – nemokamai).

„Pakrantėje“ atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

 

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-07-18 d. 21:00 val.

Durys

20:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

17 EUR - 85 EUR

Organizatorius

„Showart“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi