PAKRANTĖ: Boris Way

Jau rugpjūčio 15 d. iš Prancūzijos kilęs elektroninės muzikos prodiuseris ir didžėjus Boris Way jus kvies pasinerti į vasariškus muzikos ritmus prie „Žalgirio“ arenos įsikūrusioje „Pakrantėje“!

2021 m. spalio pradžioje Boris savo socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu „Pink Soldiers“, kuris vėliau buvo naudojamas „Netflix“ platformoje pasaulinės sėkmės sulaukusiame „Squid Game“ seriale. Greitai išpopuliarėjęs šis „deep house“ himnas pateko ne į vieną grojaraštį. „Pink Soldiers“ buvo pasiekęs 5 vietą „Shazam Dance“ reitinge Prancūzijoje, o Lietuvoje kūrinys buvo užėmęs ir pirmąją vietą.

Neseniai pasirašęs sutartį su „Ultra Records“, per pastaruosius kelis mėnesius Boris Way vis pristato ryžtingai melodingus ir vasariškus electro-pop muzikos. Tokie kūriniai kaip „Who Am I” ar neseniai pasirodęs „Walking Away“ leido smarkiai išaugti jo klausytojų skaičiui.

Boris Way koncertavo didžiausiuose Prancūzijos elektroninės muzikos festivaliuose, tokiuose kaip EMF, Stereoparc Festival, Les Plages Electroniques ar Amnesia Cap d‘Agde. Jo kūryboje susilieja modernumas, organiški garsai ir svaiginančios popmuzikos dainos, kurių visuma skambės ir „Pakrantėje“!

Bilietus platina: bilietai.lt.

Vieta: „Pakrantė“ prie „Žalgirio“ arenos, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėje nemokamai, mobiliajame telefone atsisiuntę „ADC parking“ programėlę.

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

„Pakrantę“ pasieksite eidami per kairę arenos pusę:

PLANAS Pakrante_05-241

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2022-08-15 d. 20:00 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 25,00 EUR

Organizatorius

UAB „Kauno arena“

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

 

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos