BIPLAN

Jau birželio 26 dieną daugelio hitų autoriai „Biplan“ kviečia į vasarišką koncertą „Pakrantėje“!

Biplan‘ai – lyriški, bet nepamirštantys rokenrolo, todėl niekada neverčiantys nuobodžiauti. Jau porą dešimtmečių aktyviai savo muzika gerbėjus džiuginantys „Biplan“ šiemet švenčia jau dvidešimt penktą grupės gimtadienį.

Sušvelnėjęs karantinas ir sugrįžę koncertai – puikiausia dovana klausytojų veidų išsiilgusiems biplanams! Pasirodymui Kaune „Biplan“ ruošia programą su grupei svarbiausiais kūriniais iš skirtingų muzikinių etapų.

Čia skambės puikiai žinomos grupės kompozicijos „Labas rytas“, „Ketvirtadienis“, „Kino filmai“, „Amore“, „Visi keliai veda prie jūros“, „Kapitonai“ bei naujausios dainos iš rudenį išleisto albumo „Nuo nulio iki mėnulio“.

Roko muzika, vasaros šėlsmas ir festivalinis koncerto po atvirumo dangumi polėkis su grupe „Biplan“ – birželio 26 dieną „Pakrantėje“.

Yra galimybė įsigyti stovimo sektoriaus ir VIP bilietus su staliuku.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę (pirmas 3 valandos – nemokamai).

„Pakrantėje“ atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-06-26 d. 21:00 val.

Durys

20:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

17 EUR - 85 EUR

Organizatorius

„Showart“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi