2023: ATB LIETUVOJE

Daugiau nei 200 tūkst. gerbėjų Lietuvoje turintis ATB, 2023 spalio 14-tą surengs pasirodymą Lietuvoje, „Žalgirio arenoje“. Atlikėjas laikomas trance muzikos pionieriumi ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Andre Tannenberger’ui (geriau žinomam kaip ATB) net dvidešimt metų besitęsiančios šlovės galėtų pavydėti daugelis. Tarp geriausių trance muzikos didžėjų ir prodiuserių pasaulyje papuolantis vokietis vieną po kito leidžia milijonus žmonių visame pasaulyje užkariaujančius hitus. Už juos gerbėjai jį lygina su bene ryškiausiai žėrinčiomis trance muzikos žvaigždėmis Paul van Dyk, Tiësto ir Armin van Buuren.

ATB ir jo pasauliniai hitai

Skirtingose pasaulio šalyse hitais tapusius ATB kūrinius galima vardinti labai ilgai: „9 PM (Till I come)“, „Ecstasy“, „Don’t Stop“, „Killer“, „Let U Go“, „Hold you“, „Ecstasy“, „I Don’t Wanna Stop“, „The Summer“, „Summer Rain“, „Believe In Me“, „Feel Alive“, „Long Way Home“, „Wrong Medication“, „Move On“ ir dar daug kitų. 2021-aisiais atlikėjas išleido naują hitą, kurį turbūt jau žino kiekvienas: „ATB x Topic x A7S – Your Love“ , šis kūrinys ir kiti iki šiol skamba radijose, geriausiuose pasaulio festivaliuose ir naktiniuose klubuose.

Į jo pasirodymą „Žalgirio arenoje“ suvažiuos ne tik gerbėjai iš Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių: iš Latvijos, Estijos, taip pat laukiama gerbėjų iš Lenkijos bei Suomijos.

Spalio 14-ąją pagrindinė miesto arena pavirs didžiuliu naktiniu klubu

Jau dabar ruošiamasi įspūdingam renginiui – investuojama į aukščiausio lygio garso aparatūrą, apšvietimą, scenografiją. Žadama išparduoti visus bilietus, o atlikėjas pažadėjo paruošti specialų nepertraukiamą 1,5 valandos setą.

ATB apšildys: DYNORO

„Žalgirio arenoje“ ant scenos pasirodys ir visame pasaulyje išgarsėjęs lietuvis didžėjus bei prodiuseris: DYNORO. Jo daina „In my mind“ iki šiol skamba visuose žymiausiuose planetos festivaliuose, naktiniuose klubuose, o beveik visose radijo stotyse Europoje 2019-taisiais ilgą laiką laikėsi top‘ų viršūnėje.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Durys

19:30 val.

Trukmė

~3 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

ER Group

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos