„Sisters On Wire“ žengia į „Žalgirio“ areną: „Žinome, kad galime daugiau“

Grupė „Sisters On Wire“ kitų metų pavasarį surengs koncertą̨ didžiausioje Lietuvos arenoje. Pirmasis grupės areninis pasirodymas įvyks balandžio 14 dieną.

Kaip teigia patys grupės nariai, po itin gerai nusisekusio koncerto Lukiškių̨ kalėjime kitas svarbus žingsnis – išbandyti savo jėgas „Žalgirio“ arenoje.

Nors kiekvienam koncertui „Sisters On Wire“ ruošiasi ypač atidžiai ir kruopščiai apgalvoja visas smulkmenas – šis pasirodymas kitoks.

„Pirmiausia, norime padaryti maksimaliai kokybišką̨ renginį, kad viskas būtų̨ apgalvota iki detalių – lyg spektaklyje. Žinome, kad galime daugiau, nei įprastai“, – teigė grupės nariai.

Nors tai – pirmas tokio masto koncertas grupės istorijoje, o pats pasirodymas vyks „Žalgirio“ arenoje, atlikėjai teigė̇, jog užsibrėžti tikslai turi būti įspūdingi: „Kalbant apie koncertus – „Žalgirio“ arena – tarsi aukščiausias laiptelis. Nusprendėme koncertuoti čia, nes, kaip sakoma, jei jau užsibrėžei tikslą – jis turi būti aukštas ir skambus.“

Pasiruošimas tokiam grandioziniam renginiui – taip pat kitoks nei įprastai. Grupės nariai pasakojo, jog supranta, kad tai bus išskirtinis koncertas grupės karjeroje, tad visi nuosekliai tam ruošiasi.

„Visų pirma kiekvienas dirba asmeniškai – vokalų pamokos, kasdieniai užsiėmimai su instrumentais, net intensyviai sportuojame, jog būtume geriausiose savo formose. Vyksta pasiruošimas ir su grupe – repeticijos, įrašai, programos išdėstymas, darbas su apšvietėjais, scenografais, garsistais…“, – apie savo dienotvarkę kalbėjo „Sisters On Wire“.

Atlikėjai taip pat užsiminė̇, jog turi paruošę̨ keletą̨ staigmenų̨ savo gerbėjams, tačiau norėjo išlaikyti šias staigmenas paslaptyje. Žinoma, po koncerto klausytojai taip pat neturėtų̨ pabėgti: „Turime tradiciją po pasirodymo pasisveikinti su savo gerbėjais asmeniškai, pabendrauti, nusifotografuoti, tad būtinai sulaukite mūsų pasibaigus renginiui“.

Didžiausioje Lietuvos arenoje nuskambės ne tik gerai žinomi „Sisters On Wire“ hitai, tokie kaip „Mėlyna Mėlyna“, „Taip jau gavosi“, bet ir naujos bei dar niekur nepublikuotos dainos, tad koncerto dalyviai jas galės išgirsti pirmieji.

Kitos naujienos

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą

„Žalgirio“ arena atšaukia kovo 4 d. Kaune turėjusį įvykti JAV... Plačiau »

Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Prasidėjo bilietų prekyba į Citadele KMT finalo ketvertą

Vienas didžiausių šalies sporto renginių sugrįžta į Kauną. Plačiau »

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos