Kauno „Žalgiris“ nepaliko vilčių Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ – 91:74

Vitoldo Masalskio debiutas prie Kauno „Žalgirio“ ekipos vairo buvo sėkmingas. Kauniečiai (3/0) Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse namuose 91:74 (22:17, 21:26, 30:13, 18:18) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1/2).

Pirmoje rungtynių pusėje „Žalgiris“ didžiąją dalį nežymiai buvo priekyje. Prasidėjus antrajam kėliniui kauniečiai atsiplėšė 27:17, bet čia pat po spurto 7:0 „Pieno žvaigždės“ jau buvo priartėję iki 24:27. Kėlinio pabaigoje svečiai sužaidė sėkmingiau ir netgi pirmavo 43:41, bet „Žalgiris“ taikliu metimu užbaigė kėlinį ir prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 43:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ pirmavo 52:49, bet netrukus laimėjo atkarpą 10:0 ir susikrovė jau solidesnį pranašumą prieš varžovus – 62:49. Kėlinio pabaigoje jį pavyko padidinti ir iki 17 taškų – 73:56. Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, mat kauniečiai sėkmingai išlaikė visas žaidimo gijas savo rankose ir šventę pergalę – 91:74.

„Žalgiris“: Milovanas Rakovičius 21 (7 atk. kam.), Ty Lawsonas 13, DeJuanas Collinsas 12, Robertas Javtokas 10 (7 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 9, Sonny Weemsas 7 (10 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 13, Paulius Morkeliūnas 12, Žydrūnas Kelys ir Evaldas Kairys po 7.

Andriaus Aleksandravičiaus nuotraukų galeriją rasite čia.