LKL finalas: Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Rytas“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai žengė į „Betsafe–LKL“ finalą. Be problemų pusfinalio seriją įveikę žalgiriečiai pradeda kovas dėl čempionų titulo. Trečiadienį, birželio 2 d., kauniečiai „Žalgirio“ arenoje sužais pirmąsias serijos iki trijų pergalių rungtynes su Vilniaus „Ryto“ ekipa.

Pagal paskutinius Vyriausybės nurodymus rungtynes „Žalgirio“ arenoje su Galimybių pasu galės stebėti 2000 žiūrovų.

Bilietų prekyba į finalo rungtynes prasidės gegužės 30 d., sekmadienį, 10.00 val., o pirmieji bilietus iki gegužės 31 d. 10.00 val. galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai (pirkimo metu pirkinių krepšelyje prie kiekvienos pasirinktos vietos reikia įvesti paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį bei patvirtinti). Jei liks nenupirktų bilietų, viešoje prekyboje jie atsiras gegužės 31 d., pirmadienį, 10.00 val.

Bilietus bus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje.

Į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų, galės sėsti tik į ant bilieto nurodytas vietas ir per visas rungtynes privalės dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Vartoti maistą ir gėrimus arenoje rungtynių metu draudžiama.

Durys į areną bus atidarytos nuo 17.20 val., o jau nuo 16.00 val. atsidarys „Baras 11“ lauko terasa, kuri veiks iki 22.00 val.

DOKUMENTAI, LEIDŽIANTYS PATEKTI Į RUNGTYNES:

  1. Neigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 greitojo antigeno testo), atlikto ne anksčiau nei prieš 24 valandas, arba PGR testo atlikto ne anksčiau kaip prieš 72 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento, rezultatų (duomenų) protokolas;
  2. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotas dokumentas patvirtinantis, kad asmuo persirgo COVID-19 liga ir nuo ligos nepraėjo daugiau nei 180 dienų;
  3. Iš esveikata.lt sistemos ištrauktas vakcinacijos įrašas, įrodantis, kad nuo vakcinos praėjęs pakankamas laiko tarpas (1 savaitė po antrosios „Pfizer“ ar „Moderna“ skiepo dozės, 4 savaitės po „Astra Zeneca“ pirmosios ir „Janssen“ skiepo dozės).
  4. Galimybių pasas (QR kodas). Rekomenduojama pasą būti atsisiuntus į mobilųjį telefoną ar atsispausdinus. Išmaniajame įrenginyje išsaugotą geros kokybės arba atsispausdintą QR kodą privaloma turėti viso renginio metu. Asmuo, atvykęs į renginį, privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  5. Dokumentas, patvirtinantis asmens amžių (taikoma asmenims iki 16 metų imtinai).

Galimybių pasą rungtynių dienai norintys gauti žiūrovai nemokamam testavimui gali registruotis čia: https://selfreg.myhybridlab.com/covid-pass. Registruotis mokamam testavimui prie „Žalgirio“ arenos su rungtynių bilietu galima čia: https://www.kraujolaboratorija.lt/testavimas-zalgirio-arena/.

Daugiau informacijos apie galimybių pasą: https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/galimybiu-pasas-kaip-ji-gauti-pasiskiepijus-persirgus-ar-atlikus-testa.

Į renginį atvykęs asmuo privalo griežtai laikytis visų „Žalgirio“ arenos lankytojams taikomų būtinųjų COVID-19 prevencijos taisyklių, kurias rasite čia: https://zalgirioarena.lt/lt/zalgirio-arena/koronaviruso-prevencijos-taisykles/.

Informacija apie renginį

Laikas

2021-06-02, 18:30 val.

Durys

17:20 val.

Trukmė

2 val.

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Kainos

Nuo 5 Eur

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Salės planas

(KREPŠINIS)

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos