LKL: Kauno „Žalgiris“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Po daugiau nei 5 mėnesių pertraukos į „Žalgirio“ areną gali sugrįžti žiūrovai. Krepšinio išsiilgę aistruoliai „Žalgirio“ arenoje galės apsilankyti gegužės 12 d. vyksiančiose „Betsafe–LKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse.

Bilietų prekyba į šias rungtynes jau prasidėjo, o pirmieji bilietus iki gegužės 10 d. 10.00 val. galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai (pirkimo metu pirkinių krepšelyje prie kiekvienos pasirinktos vietos reikia įvesti paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį bei patvirtinti). Jei liks nenupirktų bilietų, viešoje prekyboje jie atsiras gegužės 10 d., pirmadienį, 10.00 val.

Bilietus žiūrovai galės įsigyti tik pirmajame arenos aukšte esančiose auksinėje ir sidabrinėje zonose bei VIP parketinėse vietose. Tarp sėdimų vietų bus išlaikomas 2 metrų atstumas.

Auksinėje ir sidabrinėje zonose bilietus įsigiję žiūrovai galės pasijusti kaip minioje – dėl saugumo paliktose laisvose kėdėse bus įsitaisę iš namų komandą palaikančių sirgalių kartoniniai atvaizdai.

Bilietus bus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje. Bilietą įsigiję aistruoliai gaus ir nemokamą parkavimo vietą prie arenos.

Į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų, galės sėsti tik į ant bilieto nurodytas vietas ir per visas rungtynes privalės dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Vartoti maistą ir gėrimus arenoje rungtynių metu draudžiama. Durys į areną bus atidarytos nuo 18.20 val.

Informacija apie renginį

Laikas

2021-05-12, 18:30 val.

Durys

18:20 val.

Trukmė

2 val.

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Kainos

Nuo 16 Eur

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Parkavimas

Nemokamas

Salės planas

(KREPŠINIS)

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos