Reivas su orkestru: Vidas Bareikis

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis spalio 18-ąją dieną mini lygiai dešimt metų, kuomet dienos šviesą išvydo jo pirmasis albumas „Panda“. Minėdamas solidžią kūrybinės veiklos sukaktį, atlikėjas savo gerbėjams ruošia didžiausią iki šiol vykusį šou. Vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje V.Bareikis kartu su VDU orkestru surengs šou „Reivas su orkestru“.

„Tai bus mano didžiausia muzikinė šventė, todėl į koncertą kviečiu visą Lietuvą! Atvykite tie, kurie buvo pirmieji septyni žmonės mano pirmajame soliniame koncerte prieš dešimt metų, tie kurie su manimi keliavo į „Tris Kanadas“ bei tie, kuriems visada trūko „Babkių“ ar „Pusvalanduko“. Taip pat laukiu visų, kuriems nelaiko „Nervai“ ir, žinoma, tų, kurie pakilo tiesiai iš „Ežero dugno“. Dar kviečiu visas „Mamas, kad pažiūrėtų“ „Bredą Pitą“, kuris visgi dėl nieko nekaltas bei tuos kurie niekada „Nepameta savo dainos“, – kviesdamas į koncertą nestokojo humoro Vidas.

Didžiausiame šou „Žalgirio“ arenoje 2023 metų vasario 17 dieną laukia išties neeilinė programa – čia ruošiamas geriausių V.Bareikio dainų koncertas, kuris skambės ne kasdieniškai.

Kartu su Vidu scenoje pasirodys ir Vytauto Didžiojo universiteto orkestras, kuris pasiryžo „išlipti“ iš komforto zonos ir koncerte pasirodyti kitaip nei esame įpratę matyti orkestrus.

Pasak atlikėjo, šis koncertas – tai prieš dešimt metų kilusi svajonė, kuri įgaus formą šio vienintelio šou arenoje pavidalu.

„Vos pradėjęs savo solinę karjerą su koncertais, kuriuose būdavo 7 ar 9 žmonės, visada svajojau apie tai, kad dešimtmetį švęsiu su dešimt tūkstančių žmonių didelėje salėje“, – džiaugiasi V.Bareikis.

„Reivas su orkestru“ šou atlikėjas žada sujungti ryškiausius kūrinius, orkestro pasirodymą, netikėtus svečius ir įsimintinus šou elementus į vieną pasirodymą, kuris, neabejojama, paliks neišdildomus įspūdžius kiekvienam atvykusiam.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-02-17 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~1 val. 30 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

VIP klubo nariai

Klubo nariai bilietus pirks nuo spalio 18 d. iki lapkričio 2 d. (imtinai)

ŽA Autobusai po renginio

Nenumatoma

Organizatorius

UAB „Kauno arena“

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos