Apžavai: Vaidas Baumila

Vaidas Baumila skelbia apie pirmąjį savo areninį šou: „Garsiai galiu pasakyti, kad mes su komanda pasiruošę arenai“.

Užbaigdamas įspūdingai produktyvius ir kūrybiškai sėkmingus metus atlikėjas Vaidas Baumila savo muzikos gerbėjams turi ypatingą naujieną. Net šešiose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ nominacijose nominuotas kūrėjas džiaugiasi, kad kovo 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs didžiausią karjeroje šou, pavadintą „Apžavai“. Šis pavadinimas pastaruoju metu žymi atlikėjo sėkmę.

Iš 14 muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ nominacijų, paskelbimo ceremonijoje V. Baumilos vardas nuskambėjo net šešis kartus. Dainininkas pretenduoja į Metų atlikėjo, Metų pop muzikos atlikėjo, Metų koncertinio atlikėjo, Metų albumo, Metų dainos ir Metų vaizdo klipo nominacijas.

„Šiandien jaučiuose kaip sapne. Norisi tiesiog įsignybti ir suprasti, kad tai ne sapnas, kad tai išprotėjusiai geri ir linksmi metai. Mėgavausi kiekviena akimirka ir laukiau būtent šios. Laukiau, kada garsiai galėsiu pasakyti, kad mes su komanda pasiruošę arenai. Pasiruošę sukurti didžiausio mastelio šou, kuriame bus daug burtų, magijos ir tai, kas inspiravo albumą „Apžavai“, – džiaugsmo neslepia Vaidas.

Jau kovo 17 dieną atlikėjas su didele muzikine grupe didžiausioje šalies arenoje surengs konceptualų ir muzikaliai turiningą šou. Čia nuskambės garsiausios pastarojo meto dainos bei sėkmingiausi karjeros hitai.

Atlikėjas juokauja, kad tokie kūriniai kaip „Kunigunda“, „Apžavai“ ar vis garsiau girdimas „Bum ajajai“ programoje ras ypatingą vietą, o kūrybiniai šou elementai perkels publiką į magišką vietą, kurioje netruks kvapą gniaužiančių patirčių.

„Visą muzikos kūrybinį procesą lydėjo gamta, lydėjo magijos prieskonis, todėl šiame šou ruošiame klausytojus nukelti ten, kur tikrai ne kasdien mintimis atsiduriame. Džiaugiuosi, kad jau kuris laikas gvildename šio koncerto idėją ir atsakingai ruošiame patį muzikaliausią ir vizualiai gražiausią mano pasirodymą. Nesinori dar daug atskleisti, tačiau idėjos tikrai ambicingos ir nekantriai laukiu šios dienos!“, – intriguoja kūrėjas.

Didžiausias V. Baumilos koncertas įvyks jau kovo 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Pirmieji 300 bilietų bus parduodami pigiau.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-03-17 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

VIP klubo nariai

Audi klubo nariai bilietus pirks nuo gruodžio 13 d. iki gruodžio 27 d. (imtinai)

Organizatorius

UAB „Kauno arena“

ŽA autobusai po renginio

Nenumatyta

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos