Tour 2023: Till Lindemann

Lapkričio 28 d. Kauno „Žalgirio” arenoje savo koncertą surengs industrinio metalo genijus, pagrindinis „Rammstein“ grupės balsas ir lyderis Tillis Lindemannas. Lapkričio mėnesį atlikėjas iškeliauja į didelį Europos turą, kurio metu surengs 24 koncertus 13-oje šalių, tarp kurių yra ir Lietuva. Lindemannas atvyks su savo nauja grupe, kartu keliaus visą koncertui reikalingą garso ir apšvietimo įranga, tad žiūrovų laukia įspūdingas šou, persmelktas vieno geriausių šių dienų roko dainininkų – Tillio Lindemanno – energija.

Tillis yra ne tik talentingas kūrėjas, jis – tikras fenomenas. Dievinamas milijonų gerbėjų visame pasaulyje, atlikėjas turi nepaprastą charizmą ir išskirtinę balso galią. Jo teatralizuoti pasirodymai priverčia aikčioti net viską mačiusius, o gilūs dainų tekstai priverčia susimąstyti. Šio turo metu žiūrovai išgirs ir pamatys tai, už ką jis yra taip mylimas visame pasaulyje – atlikėjas žada dar daugiau metalo, senų bei naujų hitų, kvapą gniaužiaunčių vizualių efektų ir nepamirštamą šou, kurį geba surengti tik jis, Tillis Lindemannas.

Dėmesio! Šis koncertas turi griežtą amžiaus cenzą ir skirtas asmenims tik nuo 18 metų.

Renginys vyks lapkričio 28 d. 20:00 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje

Išankstiniai bilietai (stovimi ir fanų zona) – tik Bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams su kodu nuo gegužės 2 d. 13:00 val. www.bilietai.lt

Vieša prekyba bilietais – nuo gegužės 5 d. 10:00 val.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Amžiaus cenzas: N-18

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Mardika, UAB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos