The Italian Tenors

Daugiau nei dešimtmetį gyvuojantis vokalinis trio „The Italian Tenors“ spalio 17 d. Kaune pristatys savo naują programą „Viva La Vita“.

Vieni stipriausių Italijos tenorų Mirko Provini, Sabino Gaita ir Evans Tonon, sudarantys trupę „The Italian Tenors“, susibūrė daugiau nei prieš dešimtmetį ir per šiuos metus surengė pasirodymus didžiausiuose pasaulio miestuose, taip pat įrašė tris albumus, į kuriuos įėjo tokie pasauliniai muzikos šedevrai kaip „Con te partirò“, „Caruso“, „Hallelujah“, „Time to Say Goodbye“ ir kt.

Pirmasis „The Italian Tenors“ koncertinis turas Lietuvoje, vykęs 2023 m. pavasarį, buvo itin sėkmingas. Pilnutėles sales Vilniuje, Šiauliuose ir Palangoje surinkusi trupė su dideliu džiaugsmu grįžta į Lietuvą ir pristatys savo naujausią programą.

Trys Italijos tenorai, turintys savo nepakartojamą stilių ir virtuoziškai atliekantys pasaulinius muzikos šedevrus, savo pasirodymą mūsų šalyje surengs spalio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo prospektas 50, Kaunas

Laikas

2024-10-17, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Bravo events, UAB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos